Oceń artykuł:

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Powoli zaczyna ogarniać nas zakupowa gorączka, szukamy odpowiednich podarunków dla naszych najbliższych. O ile paniom kupujemy najczęściej kosmetyki, panów z pewnością zadowoli zestaw narzędziowy Modeco Expert firmy Koelner umieszczony w estetycznej, metalowej kasecie.

Zestawy narzędziowe Modeco Expert firmy Koelner są dostępne w kilku wariantach, które różnią się między sobą ilością elementów. Najbardziej atrakcyjny jest MN-57-256, składający się aż z 56 części. Komplet zawiera nasadki, pokrętła, grzechotki, przedłużki, groty i klucze imbusowe. Jedna kaseta mieści w sobie szeroki wachlarz narzędzi, które zmieniamy jednym ruchem reki. W zależności od rodzaju śruby możemy użyć klucza nasadowego, nimbusowego lub torxa.
Sześciokątne oczka nasadek zostały wykonane w systemie Maxxdrive. Dzięki temu zwiększyła się powierzchnia styku pomiędzy nasadką a nakrętką, a także nastąpiła redukcja naprężeń. To innowacyjne rozwiązanie przedłuża żywotność nasadki, jak również śruby. System Maxxdrive ułatwia również wprowadzanie klucza nasadowego na śrubę.

Główki grzechotek zostały tak zaprojektowane, aby usprawnić wykonywanie prac w miejscach o utrudnionym dostępie. Jest to niewątpliwa zaleta w przypadku prac naprawczych w warsztatach samochodowych, stacjach diagnostycznych i wszelkiego rodzaju serwisach. Mając do dyspozycji zestaw narzędziowy Modeco Expert MN-57-256 dostaniemy się w najbardziej niedostępne miejsca, np. swobodnie odkręcimy głowice silnika czy świece w samochodzie. Dodatkowo grzechotki i przedłużki posiadają mechanizm zatrzaskujący, dzięki któremu unikniemy przypadkowego wypadnięcia nasadki lub innych akcesoriów.
Napęd w Modeco Expert MN-57-256 dostosowany jest zarówno do nasadek w rozmiarze ¼, jak też ½ cala. Narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości kutej stali chromo - wanadowej, a ich powierzchnia jest pokryta powłoką satynową. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji zestawów Modeco Expert chroni je przed korozją zapewniając wieloletnią użyteczność. Okres gwarancji narzędzi Modeco Expert wynosi 5 lat.
Wszystkie komplety narzędziowe Modeco Expert są dostępne w metalowych kasetach, które są niezwykle wytrzymałe i chronią narzędzia przed zniszczeniem. Te estetyczne prezenty z logo Modeco Expert będą świetnie wyglądały pod choinką, gdzie już niedługo nasi najbliżsi będą wypatrywali prezentów.
Narzędzia Modeco Expert są dostępne w następujących zestawach:
MN-57-207
Zawiera - 17 części (nasadki, pokrętła, przedłużki), napęd 1/4"
Cena 111,41
MN-57-217
Zawiera - 17 części (nasadki, pokrętła, przedłużki), napęd 1/2"
Cena 176,39
MN-57-226
Zawiera - 26 części (nasadki, pokrętła, przedłużki), napęd 1/2"
Cena 268,40
MN-57-230
Zawiera - 30 części (nasadki, pokrętła, przedłużki), napęd 3/8"
Cena 193,25
MN-57-256
Zawiera - 56 części (nasadki, pokrętła, przedłużki, groty, klucze imbusowe), napęd 1/4" i 1/2"
Cena 339,94
Dystrybutor: KOELNER SA, ul. Kwidzyńska 6, Wrocław, www.koelner.pl
KOELNER SA należy do czołówki producentów elementów złącznych w Europie. W Polsce jest liderem na rynku zamocowań dla budownictwa i przemysłu oraz znaczącym dystrybutorem narzędzi i elektronarzędzi, które oferuje przede wszystkim pod własnymi markami „KOELNER”, „RAWL”, „MODECO”, „RAWLPLUG”, „GLOBUS”.
Dystrybucja towarów firmy KOELNER odbywa się za pośrednictwem ośmiu oddziałów krajowych oraz dwóch spółek zależnych. Niemal 50 proc. swojej produkcji firma eksportuje do krajów UE oraz państw Europy Środkowo-Wschodniej. Wciąż zwiększa skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie ofert asortymentowej.
Koelner jest laureatem m.in. takich wyróżnień jak „Gazela Biznesu 2003”, „Dobra Firma 2005” „Spółka Godna Zaufania 2006”.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz