RUBI® - jak zawsze oddaje do rąk specjalistów budownictwa wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria w najwyższej klasie jakości. Tym razem są to nierdzewne pace stalowe z zębami pochylonymi pod katem 45º, bardzo odporne na ścieranie, zaopatrzone w ergonomicznym uchwyt RUBIFLEX.

Kup w Narzedzia.pl
Paca zębata 28cm R10 Rubi 75924
dostawa
wysyłka
>12 dni
92,99
92,99

Pace stalowe RUBI® są zabezpieczone dodatkowo antykorozyjnie powłoką lakieru bezbarwnego dzięki czemu charakteryzują się idealnie gładką powierzchnią, co ułatwia w znacznym stopniu operowanie takim narzędziem i zdecydowanie wpływa na jakość wykonywanych prac.

Paca zębata 45º uchwyt zamknięty RUBIFLEX Fot. RUBI®

Produkty RUBI® w naszym sklepie 

Pace zębate 45º uchwyt zamknięty RUBIFLEX     

Charakterystyka:
W tej pacy zęby zostały pochylone pod kątem 45º dla większej wygody i mniejszego wysiłku użytkownika. Poprawia to przyczepności zaprawy klejowej do powierzchni. Paca wykonana ze specjalnej stali stopowej o wysokiej odporności na ścieranie. Ergonomiczny uchwyt RUBIFLEX z dwoma teksturami. Zabezpieczenie antykorozyjne przez powłokę z lakieru bezbarwnego. Idealnie płaska powierzchnia.

Paca zębata 45º uchwyt zamknięty RUBIFLEX Fot. RUBI®

Pace zębate uchwyt otwarty RUBIFLEX      

Charakterystyka:
Uchwyt z lekkim i wytrzymałym rdzeniem aluminiowym.
Bardzo sztywne połączenie rdzenia uchwytu z częścią roboczą pacy wykonanej ze stali nierdzewnej odpornej na ścieranie. Ergonomiczny uchwyt RUBIFLEX z dwoma teksturami. Zabezpieczenie antykorozyjne przez powłokę lakieru bezbarwnego. Idealnie płaska powierzchnia.

Paca zębata uchwyt otwarty RUBIFLEX Fot. RUBI®
Jakość RUBI®
RUBI® posiada certyfikat ISO 9001 będący międzynarodową gwarancją jakości potwierdzoną przez wymagające audyty.
Ponadto, najwyższy poziom jakości produktów RUBI® potwierdzają także takie międzynarodowe certyfikaty, jak CE, CSA, GS, B, DIN, GOST, PCT i MEE

 

(joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane