Większość nawozów, odżywek do roślin, środków ochrony roślin, a także środków do dezynfekcji występuje w formie płynnej lub stałej do rozpuszczenia w wodzie lub stworzenia zawiesiny wodnej. Do ich rozprowadzania stosuje się różnego rodzaju opryskiwacze, które pozwalają na równomierne rozprowadzanie środków. Niedawno do oferty Ryobi dołączył także zamgławiacz RY18FGA, który pozwala na rozproszenie cząsteczek cieczy na odległość nawet 4,5m.

Kup w Narzedzia.pl
Zamgławiacz 2l Ryobi RY18FGA-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
507,99

Zastosowanie Ryobi RY18FGA

Akumulatorowy opryskiwacz Ryobi RY18FGA-0 to urządzenie, które sprawdzi się przy dezynfekcji, opryskiwaniu roślin i pracach porządkowych. Doskonały do zastosowania ze środkami owadobójczymi, grzybobójczymi, pestycydami i herbicydami. Nadaje się również do czyszczenia przemysłowego, w tym uchwytów i poręczy, wyposażenia, obszarów o dużym natężeniu ruchu, wnętrz transportowych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni i podłóg. 

zamgławiacz fooger RY18FGA

Budowa i działanie

Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i dobrze wyważonych elementów konstrukcyjnych, które zapewniają maksymalny komfort podczas użytkowania. Proces rozpylania substancji jest bardzo prosty.

zamgławiacz fooger RY18FGA

Po napełnieniu 2-litrowego zbiornika wybraną cieczą i naciśnięciu spustu włącznika, z przedniej rury uwalniane są cząsteczki cieczy. Cząsteczki te są równomiernie rozpylane w powietrzu z wydajnością 93m2 na minutę, na odległość nawet 4.5m, tworząc efekt "chmury", a następnie wnikają głęboko w opryskiwaną powierzchnię. 

zamgławiacz fooger RY18FGA

Ryobi ONE+

Opryskiwacz należy do serii akumulatorowych elektronarzędzi z serii Ryobi ONE+, dzięki czemu jest w pełni mobilny i nie wymaga ręcznego pompowania dla ciągłego opryskiwania. Ergonomiczny uchwyt pokryty jest materiałem antypoślizgowym, który zapewnia wygodne trzymanie rozpylacza. Dla lepszej wydajności zaleca się użytkowanie opryskiwacza z lekko skierowaną do góry dyszą. Przy dłuższym użytkowaniu zaleca się podłączenie akumulatorów 18V o pojemności 5.0Ah, które gwarantują nawet do 30 minut ciągłej pracy.

zamgławiacz fooger RY18FGA

Plusy Ryobi RY18FGA

Przydatność i praktyczność tego urządzenia polega na tym, że zmniejsza on substancje odkażające do bardzo małych cząstek, co skutkuje mniejszym zużyciem produktu i wyższą wydajnością bez obfitego zwilżania powierzchni, ponieważ wytworzone mikrocząsteczki szybko odparowują. Ryobi RY18FGA to właściwe narzędzie do dezynfekcji naszych domostw i miejsc pracy, szczególnie teraz, gdy zdrowie i bezpieczeństwo osobiste jest główną rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę.

zamgławiacz fooger RY18FGA

Dodaj komentarz
* Pola wymagane