Zabawki Bosch Mini to dorosłe życie w dziecięcych rączkach. Dzięki tym zabawkom dzieci mogą poczuć się na chwilę jak dorosły, wcielając się w rolę ogrodnika, mechanika, stolarza, majsterkowicza czy gospodyni domowej. Zabawki Bosch są małymi prototypami oryginalnych, profesjonalnych narzędzi Bosch.

Zabawki Bosch Mini to idealny prezent pod choinkę. Ucieszy wszystkie maluchy, które lubią pomagać rodzicom w codziennych obowiązkach. Dla każdego coś miłego – mamy coś dla chłopców i dziewczynek, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu dorosłych i lubią prace w domu, w ogrodzie bądź w garażu. Z zabawkami Bosch każde dziecko będzie miało miejsce dla swoich ulubionych czynności.

Dla dziewczynek mamy kuchnie Bosch. Mała kobietka ma wszystko, co potrzebne, aby ugotować obiad dla lalek. W skład zestawu Bosch wchodzą: lodówka, kuchenka, ekspres do kawy z dźwiękiem oraz 40 dodatkowych akcesoriów. Dzięki tej zabawce dziewczynka będzie mogła poczuć się jak prawdziwa kobieta i robić wszystko to, co jej mama czy babcia.

Mamy też coś dla chłopców – prezenty wprost wymarzony dla małej "złotej rączki" (wózek z narzędziami ręcznymi, wiertarka Bosch z zestawem narzędzi ręcznych). Pomyśl sobie, że wiertarka Bosch z zestawem narzędzi ręcznych uczyni z Twojego dziecka małego Boba Budowniczego. Jest też niezbędnik mechanika – zestaw Grand Prix z IXolino zapakowany w poręcznej walizce zamykanej na zatrzask. Warsztat roboczy Junior sprawi, że malec będzie miał swój kącik pracy – swój podręczny, domowy warsztacik jak tata. Każdy element zestawu ma tu swoje miejsce, liczne półki, przegrody, zawieszki pozwolą maluchowi utrzymać porządek na stanowisku pracy.

Dla małych konstruktorów, którzy w skupieniu budują to, co sobie wyobrażą mamy zestaw do budowy z IXOlino – wkrętarka akumulatorowa Bosch IXOlino naśladuje oryginał, z funkcjami dopasowanymi do potrzeb dziecka (prawe i lewe obroty). Oprócz wkrętarki zestaw zawiera narzędzia ręczne, dzięki czemu dziecko stanie się prawdziwym majsterkowiczem. Klucz płaski, śrubokręt wykonane są w trosce o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ergonomia narzędzi gwarantuje sprawne manewrowanie i przyjemną zabawę. 11 przykładowych modeli z instrukcją montażu ułatwią wykonanie konstrukcji. Bez wątpienia zabawka edukacyjna Bosch wpływa na kreatywność Twojego dziecka i rozwija jego zdolności manualne. Zaś niezwykle realistyczna piła mechaniczna Bosch przypadnie do gustu małemu drwalowi i miłośnikowi prac w ogrodzie - wydaje prawdziwe dźwięki, a jej ostrze porusza się.

Zestawy narzędzi dla dzieci Bosch to zabawki edukacyjne, które wyróżnia wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Narzędzia Bosch Mini są wykonane z troską o każdy szczegół, doskonale dostosowane do małych raczek naszych dzieci z zachowaniem absolutnej ergonomii. Zestawy narzędzi Bosch Mini są bardzo solidne. Wszystkie zabawki są bardzo estetyczne, wykonane z dużą dokładnością i doskonale odwzorowujące narzędzia dla dorosłych niemal realistyczne. Śrubki i nakrętki są na tyle duże, że nie musimy się martwić, że dziecko coś połknie. Wszystkie elementy zestawów wykonane z bezpiecznych i lekkich materiałów, tak by nie stanowiły wyzwania dla Twojego malucha.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane