Zapraszamy do udziału w najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA . Najważniejsze dla branży w regionie Europy Środowo- Wschodniej i Południowej wydarzenie dostarczy najświeższych informacji o technologii przeznaczonej dla sektorów obróbki drewna i produkcji mebli.

Kup w Narzedzia.pl
Łopata do śniegu Fiskars (141020)
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
piątek
107,49

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i jednocześnie odbywające się Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Prognozy mówią, że podczas przyszłorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 800 firm, które zajmą 35 000 m².

DREMA jest doskonałą okazją do prezentacji swoich produktów oraz do zapoznania się z bieżącą ofertą rynku. Ciekawa formuła organizacyjna targów z bogatym zakresem tematycznym, obfitująca w ciekawe wydarzenia, znajduje uznanie wśród wystawców i profesjonalnej publiczności z całego świata.

Podczas ostatniej edycji targów DREMA swoją ofertę zaprezentowało blisko 461 firm z 18 krajów, co świadczy o wysokiej randze wydarzenia na arenie międzynarodowej. Ekspozycję odwiedziło ponad 18 000 gości wśród których przeważały osoby decyzyjne.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane