Wyrzynarka PST 650 z serii Compact to narzędzie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Nowy model uzupełnia serię wyrzynarek Compact podzielonych na trzy linie: „Easy”, „Universal” i „Expert” i reprezentuje w niej linię „Easy”.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Bosch PST 700 E
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
386 PLN 269,90 PLN
Wyrzynarka Bosch PST 800 PEL
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
375 PLN
Wyrzynarka Bosch GST 90 BE
dostawa
wysyłka
>12 dni
570,90 PLN
Brzeszczoty do drewna 10 sztuk Bosch
dostawa
wysyłka
8-11 dni
41 PLN
Wyrzynarka Makita 4350FCT
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
819 PLN

Wyrzynarka Bosch PST 650 to model klasy podstawowej Easy Fot. BoschModel PST 650 „Easy” jest mniejszy o 20% i o 300 g lżejszy od poprzedniej wersji, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Wyrzynarka PST 650 „Easy” służy przede wszystkim do podstawowych prac wymagających precyzyjnego cięcia drewna, metalu lub aluminium. Dzięki funkcji nadmuchu wióry powstałe przy pracy są szybko usuwane, gwarantując dobrą widoczność linii cięcia. Powiększona stopa zapewnia lepszą kontrolę urządzenia w trakcie pracy.
Oprócz tego wyrzynarka PST 650 „Easy” wyposażona jest w liniowy system równoważenia mas, który minimalizuje drgania brzeszczotu.

Łatwa obsługa i beznarzędziowa wymiana brzeszczotów
Jednym z podstawowych zastosowań wyrzynarki PST 650 „Easy” jest cięcie drewna, nawet do głębokości 65 mm. W przypadku cięcia aluminium i metalu maksymalna głębokość cięcia wynosi odpowiednio 10 mm oraz 4 mm.
Mocne strony wyrzynarki PST 650 „Easy”

• Nowa, lżejsza i bardziej kompaktowa od poprzedniego modelu
• Silnik o mocy 500 W, głębokość cięcia do 65 mm
• Wysoka precyzja przy cięciu drewna, metalu i aluminium


Zastosowany w wyrzynarce system SDS pozwala na łatwą wymianę brzeszczotów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby wyjąć używany brzeszczot. Nowy brzeszczot montuje się szybko i wygodnie, nie używając do tego narzędzi.
Użytkownicy z pewnością docenią szereg zalet wynikających z poręcznego kształtu PST 650 „Easy” takich jak: kompaktowe wymiary, niewielką wagę i wygodę manewrowania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz