Dremel wprowadził do swojej oferty wyrzynarkę brzeszczotową o nazwie Scroll Station. Urządzenie posiada regulację prędkości pracy w zakresie od 500 do 1500 skoków na minutę.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka włosowa Dremel Moto-Saw
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
478,99

Solidna konstrukcja, pokrętła regulacyjne zamontowane z przodu, zintegrowana tarcza szlifierska i przystawka odbioru mocy pozwalają na precyzyjną pracę bez większego wysiłku. Produkt sprawdza się przy różnego rodzaju pracach stolarskich.
Wykonując zadania wymagające dużej dokładności warto zapoznać się z ofertą marki Dremel.

Produkty, które oferuje Dremel mogą przydać się zarówno profesjonalistom pracującym z ogromną precyzją czy początkującym modelarzom. Nowym produktem wprowadzonym w tym roku na rynek jest wyrzynarka Dremel Scroll Station.

Wyrzynarka umożliwia cięcie materiałów do głębokości 470 mm, a specjalny system obraca brzeszczot o maks. 90 stopni, umożliwiając cięcie bez ograniczeń długości materiału. Stół wyrzynarki można ustawiać pod kątem do 45 stopni w lewo i do 5 stopni w prawo (blokada elementu co 15 stopni).

 

Jest to jedyna wyrzynarka ze zintegrowaną szlifierką tarczową, dzięki której materiał może być szlifowany, kształtowany i wykańczany. Zintegrowany stół szlifierki jest regulowany i posiada możliwość zdejmowania prowadnicy kątowej.
Kolejną cechą wyróżniającą wyrzynarkę jest miejsce, do którego podłączana jest szlifierka tarczowa. Po zdemontowaniu szlifierki istnieje możliwość podłączenia wałka giętkiego Dremel, przy użyciu standardowej nakrętki czworokątnej. Wyrzynarka Scroll Station jest także wyposażona w beznarzędziowy uchwyt brzeszczotu z regulacją jego naprężenia.

Uchwyt narzędziowy jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi brzeszczotami 127 mm z chwytem szpiczastym i płaskim, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych adapterów.

Solidna konstrukcja, stół roboczy z odlewu żeliwnego i przyjazny dla użytkownika panel obsługowy w połączeniu ze specjalnymi funkcjami sprawiają, że produkt jest wydajny i łatwy w użyciu.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane