Lubisz trzymać porządek w swoim garażu lub warsztacie? Potrzebujesz urządzenia, które zadba również o otoczenie wokół Twojego domu? Sięgnij po nową zamiatarkę akumulatorową Ryobi R18SW3-0. Znakomite rozwiązanie, które pozwoli Ci zastąpić tradycyjną miotłę, odkurzacz i dmuchawę ogrodową! Dowiedz się co potrafi!

Kup w Narzedzia.pl
Zamiatarka akumulatorowa Ryobi ONE+ R18SW3-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
797,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
768,99
561,49

Zamiatarka na miarę Twoich potrzeb!

Dotychczas zamiatarki kojarzyły nam się głównie z dużymi i ciężkimi urządzeniami spalinowymi obsługiwanymi przez pracowników zieleni miejskiej lub pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości dróg. Są to jednak urządzenia dedykowane do pracy na dużych powierzchniach i raczej pospolitemu panu Kowalskiemu nie sprawdzą się w przydomowym ogródku, a w szczególności do sprzątania warsztatu. Marka Ryobi znalazła na to rozwiązanie i opracowała lekką i poręczną zamiatarkę z bezprzewodowym silnikiem elektrycznym zasilanym za pomocą akumulatora. 

zamiatarka Ryobi R18SW3-0

Nowość od Ryobi

Zamiatarka Ryobi R18SW3-0 to kolejny sprzęt, który znalazł się w ofercie urządzeń akumulatorowych Ryobi ONE+. Urządzenie przeznaczone do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnątrz pomieszczeń. Doskonale się sprawdza w przypadku sprzątania podłóg w warsztacie, garażu, a także chodników i posadzek umiejscowionych wokół domu. Zamiatarka akumulatorowa została wyposażona w silnik elektryczny zasilany za pomocą akumulatora, który zapewnia rotację szczotek niezależnie od ruchu całej zamiatarki, dzięki czemu urządzenie zamiata nawet wtedy, gdy stoi w miejscu. Szybkoobracające się szczotki pozwalają skutecznie zbierać gruz, brud i kurz na szerokości 53cm, co pozwala na szybkie uprzątnięcie nawet dużych powierzchni. Przez otwór wlotowy o wymiarach 7x10cm trafiają do pojemnika o pojemności 17 litrów wszystkie zebrane zanieczyszczenia. Pojemnik jest przezroczysty, dzięki czemu możemy stale monitorować poziom jego zapełnienia, a gdy przyjdzie potrzeba w prosty i szybki sposób go zdemontować, opróżnić, a nawet opłukać wodą. 

zamiatarka Ryobi R18SW3-0

Prosta i łatwa obsługa

W przeciwieństwie do zamiatarek przemysłowych, model Ryobi R18SW3 charakteryzuje się lekką i zwinną konstrukcją, która w połączenia z wygodną kierownicą pozwala dotrzeć w niemal każde miejsce. Dla większego komfortu i lepszej kontroli podczas pracy, kierownica została dodatkowo wyposażona w regulację wysokości oraz miękkie uchwyty. Ponadto w urządzeniu zastosowano włącznik nożny, który pozwala na uruchomienie zamiatarki bez konieczności schylania się. Oryginalne i bardzo praktyczne jest również zawieszenie, które ułatwia manewrowanie zamiatarką. Dwa gumowane kółka ułatwiają przemieszczanie się maszyny w dowolnym kierunku, co jest praktycznie niemożliwe dla urządzeń z napędem ręcznym. Z kolei tylne koło skrętne odpowiada również za regulację kąta natarcia szczotek na podłoże. Za pomocą pokrętła możemy unosić lub opuszczać tył zamiatarki, co ma przełożenie na docisk włosia szczotek do powierzchni. Całkowite wysunięcie tylnego kółka powoduje maksymalny docisk szczotek, czyli skuteczniejsze zamiatanie zanieczyszczeń z gładkich powierzchni. Urządzenie zostało wyposażone również w obrotowe pierścienie dystansujące, które pozwalają na bezpieczne zamiatanie wzdłuż ścian i krawężników. 

zamiatarka Ryobi R18SW3-0

Poręczna i kompaktowa konstrukcja

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że mamy do czynienia z urządzeniem sporych gabarytów, jednak mimo dużej szerokości roboczej i pojemnego zbiornika, zamiatarka jest bardzo wygodna w transporcie i przechowywaniu. Konstrukcja zamiatarki akumulatorowej Ryobi R18SW3-0 została tak zaprojektowana, aby podczas przechowywania zajmowała jak najmniej miejsca. Zamiatarka waży niecałe 8kg i po złożeniu zajmuje powierzchnię zaledwie 20x52cm z rękojeścią na wysokości 118cm. Wystarczy postawić ją pionowo na gumowanych stópkach szczotkami ku górze i obniżyć maksymalnie uchwyt. To doskonała pozycja zarówno do przenoszenia urządzenia po schodach lub na dalsze odległości, jak również do przechowywania.

zamiatarka Ryobi R18SW3-0

Przeczytaj również: Urządzenie do czyszczenia tarasów i fug w kostkach brukowych

Zamiatarka akumulatorowa to kolejne praktyczne urządzenie Ryobi z serii akumulatorowych urządzeń 18V ONE+ wyróżniające się cichą, ergonomiczną pracą, wysoką jakością wykonania i ładną stylistyką. To wspaniałe uzupełnienie ogrodu ze ścieżkami brukowymi, garażu, warsztatu lub małego placu budowy.

Główne zalety produktu:

  • Doskonałe urządzenie ułatwiające sprzątanie warsztatu, garażu i chodnika
  • Szczotki boczne oraz korpus o szerokości 53cm zapewniają dużą powierzchnię zbierania nieczystości również przy krawędziach
  • 17-litrowy pojemnik na zabrudzenia
  • Włącznik nożny do uruchamiania zamiatarki bez konieczności schylania się
  • Możliwość regulacji wysokości uchwytów dla większego komfortu i kontroli
  • Regulacja wysokości tylnych kół do stosowania na różnych rodzajach powierzchni
  • Możliwość stabilnego ustawienia narzędzia w pionie ułatwia przechowywanie
Dodaj komentarz
* Pola wymagane