AEG POWERTOOLS prezentuje nową, małą szlifierkę do drewna FS 140. Ta wyjątkowo kompaktowa szlifierka arkuszowa o mocy 260 W idealnie nadaje się do pracy w ciasnych miejscach i nad głową.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka oscylacyjna AEG FDS 140
dostawa
wysyłka
>12 dni
379,99

Regulację i łatwość użytkowania małej szlifierki do drewna FS 140 zapewnia użytkownikom system rzepów i duże uchwyty zwalniające, które umożliwiają wygodną wymianę papieru ściernego.Usuwanie pyłu może odbywać się za pomocą dostarczonego worka pyłowego, albo też przez bezpośrednie podłączenie narzędzia do autonomicznego systemu pochłaniania pyłu lub do odkurzacza, co pozwala uzyskać czystsze środowisko pracy.
Nowa, mała szlifierka do drewna FS 140 zapewnia użytkownikom wygodę podczas pracy dzięki miękkim nakładkom na uchwytach (soft-grip), zapewniającym lepszy chwyt i ergonomię.

Kompaktowa konstrukcja szlifierki sprawia, że jest to idealne narzędzie do obróbki np. słupków balustrady i do pracy w innych miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Szlifierka jest standardowo wyposażona w 4-metrowy przewód zasilający.
Mała szlifierka do drewna FS 140 jest dobrym wprowadzeniem w świat narzędzi do obróbki drewna AEG, o dawno ustalonej renomie, gdyż zapewnia odpowiednią wydajność i jakość pracy dzisiejszym wykwalifikowanym robotnikom.

Specyfikacja techniczna małej szlifierki do drewna AEG FS 140

  • Moc wejściowa: 260 W
  • Prędkość na biegu jałowym: 15 000 obr/min
  • Oscylacje: 20 000 obr/min
  • Średnica oscylacji: 1,6 mm
  • Wielkość arkusza ściernego: 115x140 mm
  • Ciężar: 1,5 kg
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane