Czasem ziemia jest nierówna i koszenie trawnika staje się męczące. Warto wtedy wypróbować produkt firmy Black+Decker - kosiarkę 3-W-1. To innowacyjne i kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do koszenia, strzyżenia i przycinania krawędzi trawników o nierównej powierzchni i trudnodostępnych fragmentach.

Firma Black+Decker wprowadziła na rynek nowość - kosiarkę ST5530CM przeznaczoną do ogrodów z małymi i trudnymi do koszenia trawnikami. 3-W-1 to kosiarka, która wykonuje całą gamę zadań związanych z pielęgnacją trawników, takich jak: koszenie, przycinanie krawędzi oraz podkaszanie. Do najważniejszych cech użytkowych tej wielofunkcyjnej kosiarki należą: mała waga, niewielkie rozmiary, stabilność i łatwość manewrowania.

 

ST5530CM - urządzenie 3-W-1 od Black+Decker to kosiarka typu combo, idealna do mieszkań w budynkach wielorodzinnych, małych domów, czy domów szeregowych, w których mamy do czynienia z ograniczoną powierzchnią na składowanie i przechowywanie. Doskonale sprawdzi się przy przycinaniu trawników małych, o nierównej powierzchni, z miejscami trudnodostępnymi, porastających strome zbocza, a także koszenia porośniętych trawą fasad czy trawników otoczonych ścianami.

Może być używana jako konwencjonalna kosiarka ST5530CM, aby następnie szybko, przy pomocy jednego kliknięcia, przeobrazić ją w podkaszarkę, która upora się z trudnymi miejscami i przerośniętą trawą, a następnie zmienić jej tryb pracy na przycinanie krawędzi, w celu wykończenia brzegów trawnika.

Innowacyjna kosiarka ST5530CM 3-W-1 od Black+Decker składa się z kompletnego zestawu obejmującego podkaszarkę, zintegrowane koło do przycinania krawędzi oraz odpinaną, czterokołową, lekką bazę z dostosowywaną wysokością koszenia. Może być szybko i bez wysiłku zmontowana według wymagań użytkownika, a po użyciu rozmontowana i odłożona do narzędziowni lub szafki. Black+Decker oferuje dwie wersje tego modelu: z kablem oraz z akumulatorem 18V Li-ion.

Innowacyjność i pomysłowość nowego elektronarzędzia ogrodowego 3-W-1 Black+Decker została doceniona w prestiżowym konkursie Plus X Award, w którym kosiarka ST5530CM otrzymała nagrodę. Jury konkursu, w skład którego wchodzą uznani przedstawiciele europejskich mediów branżowych i ogólnospołecznych, nagrodziło ją za innowacyjność, wysoką jakość, funkcjonalność i łatwość użytkowania.


Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • irek43 2014-06-19

    dobrej jakości kosiarki spalinowe ma stiga, warto przejrzeć ich ofertę na stronie internetowej, na pewno znajdzie się model na każdego kieszeń

Dodaj komentarz
* Pola wymagane