Szukasz pomysłu na świąteczny prezent? Lubisz rzeczy praktyczne, a jednocześnie atrakcyjne i niebanalne? Mamy coś, co sprawdzi się idealnie! Wkrętarka Bosch IXO IV wraz z dodatkowymi adapterami lifestyl'owymi! Jeśli posiadasz już wkrętarkę, możesz zrobić sobie prezent na Święta, kupując jedną lub więcej nakładek umożliwiających wykorzystanie wkrętarki do zupełnie innych, domowych celów.

Kup w Narzedzia.pl
Adapter do mielenia przypraw Bosch
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
60,99
Adapter do cięcia Bosch
dostawa
wysyłka
8-11 dni
99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
86,99
Adapter do rozpalania grilla Bosch IXO
dostawa
wysyłka
8-11 dni
79,99
104 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
84,99
Adapter kątowy Bosch
dostawa
wysyłka
>12 dni
79,99
79,99

Adapter IXO Vino to nasadka, dzięki której szybko i bez wysiłku otworzysz butelkę wina. Wystarczy tylko, że przystawisz swoją wkrętarkę IXO wraz nakładką do butelki, a korek wykręci się sam. To prosty i szybki sposób idealny na świąteczny czas, by umilić sobie chwile spędzone z rodziną i znajomymi. A ponadto wrażenie murowane.

Z kolei dzięki adapterowi do mielenia przypraw IXO Spice, smacznie przyprawisz swoje Święta. Okażesz się nieocenioną pomocą w kuchni podczas świątecznych przygotowań, a ten wyjątkowy czas zyska nowy, niezwykły smak i aromat!

Myśląc o miłych chwilach wśród przyjaciół i rodziny, nie sposób pominąć grillowania. Choć do wiosny jeszcze chwila, warto już dziś pomyśleć o przygotowaniu do sezonu grillowego. Przydatna może tutaj być wkrętarka Bosch ze specjalną nasadką IXO BBQ. Wiadomo, ile czasu zajmuje rozpalanie grilla, jakiej wymaga wprawy i ile sił w płucach. Adapter IXO BBQ stworzony jest z ognioodpornego materiału, dzięki czemu może być Twoją pomocą w czasie rodzinnego grilla w ogrodzie czy na działce. Rozpala ogień bez uciążliwego dmuchania, a Ty możesz bez wysiłku cieszyć się wyjątkowym smakiem przygotowanych potraw.

Do IXO zostały stworzone również adaptery techniczne, by ułatwić mniejsze i większe naprawy w trudnodostępnych miejscach.

Adapter IXO Cutter jest idealny do prac związanych z precyzyjnym cięciem papieru, materiału czy tkanin do 6 mm grubości. Będzie pomocny przy pakowaniu prezentów, tworzeniu świątecznych ozdób i w innych pracach domowych.

Jeśli natomiast potrzebujesz użyć wkrętarki w rogu lub w miejscu trudnodostępnym, wystarczy użyć nasadki IXO do wkręcania blisko krawędzi. Wkręcanie kątowe nie wymaga już ponadprzeciętnej umiejętności z zakresu gimnastyki i akrobacji. Wystarczy adapter kątowy IXO i bez kłopotu można się uporać z naprawianiem w narożnikach i innych miejscach z bardzo ograniczonym dostępem.

Bez względu na wielkość wkrętów, z którymi pracujesz, optymalnie dopasujesz tryb z adapterem IXO do wkręcania z regulacją momentu obrotowego. Nasadka ta zapewnia absolutną kontrolę i poszerza Twoje możliwości. Jest idealna do pracy nawet z najmniejszymi wkrętami.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane