Nowy regał na książki, szafa na ubrania czy drobne naprawy? Szybkie i sprawne rozpalenie grilla? Perfekcyjnie doprawione mięso? Korkociąg do wina? Precyzyjne cięcie? Żaden problem. Wystarczy sięgnąć po IXO. Jedno urządzenie, a tak wiele możliwości.

Kup w Narzedzia.pl

Wkrętarka Bosch IXO zapewnia jeszcze więcej możliwości, dzięki nowym funkcjonalnym adapterom. Masz możliwość zakupu samej wkrętarki IXO i wybranych adapterów. Teraz wybierasz ten adapter, na którym Ci zależy i komponujesz swój indywidualny zestaw. Dzięki temu Bosch zapewnia Ci pełną elastyczność.

Zostań Mistrzem grillowania! IXO Barbecue

IXO Barbecue Bosch z każdego grillowania zrobi wydarzenie. W okamgnieniu rozpala ogień i pozwala Ci cieszyć się smakiem grillowanych potraw. Popularna wketarka akumulatorowa sprawi, że na co dzień będziesz mistrzem majsterkowania, a ponadto z łatwością rozpalisz węgiel pod grillem. W środku nowej wymiennej końcówki BBQ znajduje się dmuchawa, która - napędzana ruchem obrotowym wkrętarki - wznieci płomień. Często przygotowując grilla mamy problem z jego rozpaleniem. Sprawia to, że my tracimy cierpliwość, a nastrój ten udziela się naszym gościom. Z najnowszym sprzętem Bosch IXO Barbecue czynność ta nie sprawi Ci już więcej problemu i unikniesz niezręcznych sytuacji. Z pewnością zostaniesz Mistrzem grillowania!

Nadaj życiu smak! IXO Spice

IXO Spice to pierwsza wkrętarka akumulatorowa z młynkiem do przypraw, dzięki której każde danie zyska wyjątkowy smak. IXO z adapterem Spice do mielenia przypraw przyda się w każdej kuchni. Czy to sól, pieprz, chili - nie ma suszonej przyprawy lub mieszanki, z którą adapter z młynkiem sobie nie poradzi. Nie trzeba przekonywać, że świeżo mielone przyprawy są bardziej aromatyczne. Teraz wystarczy zamontować adapter Spice na IXO i nacisnąć czerwony przycisk, aby doprawić jedzenie.

Otwieram wino z … IXO Vino

IXO Vino szybko i sprawnie otworzy każdą butelkę. Popularna wkrętarka akumulatorowa z korkociągiem jest nie tylko praktyczna, ale też zapewnia dobrą zabawę i sprawia, że będziesz mógł w pełni poczuć magię chwil. Adapter z korkociągowi ze stali szlachetnej gwarantuje Ci, że łatwo i w elegancki sposób otworzyć butelkę wina.

Ostre cięcie – IXO Cutter

IXO Cutter jest idealny do wszelkich prac, które wymagają dokładnego i szybkiego cięcia. Z jego pomocą możesz precyzyjnie przyciąć karton, tkaniny oraz inne materiały o grubości do 6mm. IXO z Końcówką do cięcia zapewnia jeszcze więcej możliwości działania. Sprawdzi się we wszelkich pracach domowych, które wymagają szybkiego i łatwego przycięcia. Ponadto, nie musimy martwić się o wymianę ostrza – nóż w końcówce posiada właściwości samoostrzące.

Na krawędzi! IXO z adapterem do wkręcania przy krawędziach

Z adapterem do wkręcania blisko krawędzi, wkręcisz wszystkie wkręty. Nowy adapter, z przesuniętym w bok uchwytem końcówki wkręcającej, gwarantuje bezproblemowe wkręcanie lub wykręcanie wkrętów znajdujących się przy krawędzi, np. we wnętrzu szaf, komód, mebli kuchennych, itp. Adapter do wkręcania przy krawędzi jest łatwy w obsłudze. Od teraz prace montażowe to żaden problem!

Bez ograniczeń – IXO z adapterem kątowym

Prace montażowe w narożnikach i trudno dostępnych miejscach? Przy pomocy adaptera kątowego wkrętarka Bosch IXO doskonale poradzi sobie przy pracach na ograniczonej przestrzeni. 

Wszystko pod kontrolą – IXO z adapterem z regulacją momentu obrotowego

Zapewnia szerokie możliwości pracy i absolutną kontrolę. Dzięki adapterowi do wkręcania z regulacją momentu obrotowego optymalnie dopasujesz tryb bez względu na parametry wkrętów, z jakimi pracujesz. Adapter posiada 10-stopniową regulację momentu obrotowego dzięki czemu użytkownik ma możliwość bardzo dokładnej regulacji siły dokręcenia. Wystarczy przekręcić adapter i wybrać jedną z 10 pozycji.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane