Najnowsza wkrętarka IXO Active pracuje w każdych warunkach - w deszczu, w śniegu lub na lodzie. Czy to jesień, czy zima - wciąż możesz swobodnie pracować. Wkrętarka IXO Active to sprzęt idealny dla Ciebie

Bosch wprowadza kolejne nowości. Na rynku pojawi się wkrętarka IXO w najnowsze odsłonie. Szukasz sprzętu, który pozwoli Ci na pracę w każdych warunkach? Z najnowszym IXO Active wszystko jest możliwe. Wkrętarka Bosch jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne - opady, niskie temperatury. To mała, lekka i poręczna wkrętarka, a teraz dodatkowo wyposażona w praktyczną torbę typu 'outdoor'. Gwarantuje szerokie możliwości pracy, dzięki 10 końcówkom wkręcającym, które są zawsze pod ręką. Na wkrętarce IXO Active można zawsze polegać. Z tych względów poręczna wkrętarka IXO stanie się wiernym towarzyszem każdej wyprawy. Innowacyjna wkrętarka posiada w zestawie specjalną torbę, która chroni narzędzie przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Utrzymuje optymalną temperaturę i zabezpiecza przed wilgocią.

Była już wkrętarka IXO Barbecue, Vino, Spice, Gourmet, a teraz pojawi się wkrętarka IXO Bosch w kolejnym wydaniu - Active.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane