autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Mamy już wiosnę i sezon prac w ogrodzie zbliża się wielkimi krokami. Właśnie w tym okresie należałoby zatroszczyć się o narzędzia ogrodowe na cały sezon. Jeśli chcemy zakupić nowy sprzęt, warto zwrócić uwagę na nowość na rynku „ogrodówki” markę Skil. Ten producent był do tej pory nastawiony głównie na elektronarzędzia do użytku domowego i odnosił w tej dziedzinie całkiem dobre wyniki.

Marka Skil, która do tej pory znana była z elektronarzędzi do użytku "Skil Urban Series" domowego oraz dla pragmatycznych profesjonalistów (Skil Masters), poszerzyła swoją ofertę o grupę narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu. Oferta skomponowana jest na tyle kompleksowo, aby użytkownik mógł znaleźć produkt potrzebny na każdym etapie pielęgnacji swojego ogrodu.

"Skil Urban Series"

Program „Skil Urban Series” jak twierdzi producent, nastawiony jest głównie na użytkowników w miastach. Możemy z tego wnioskować, iż nie będą to narzędzia przeznaczone do ciężkich i długotrwałych prac ogrodowych. Dlatego też nie dziwi, że urządzenia objęte tym programem to kosiarki elektryczna i ręczna, podkaszarki, sekatory, nożyce do trawy i myjka. Jakość tych produktów raczej nie powinna wzbudzać żadnych obaw ponieważ Skil z pewnością może korzystać z doświadczeń Boscha w tej dziedzinie. Najnowsza oferta marki Skil wydaje się być interesująca mając na uwadze wcześniejsze produkty tej marki, których stosunek ceny do jakości wypada bardzo korzystnie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane