Śrubokręty, wkręty, bity, klucze i inne narzędzia to wyposażenie, które znajdziemy w niemal każdym gospodarstwie domowym, warsztacie i w skrzynkach narzędziowych każdego profesjonalisty. Narzędzia ułatwiają nam wykonanie drobnych prac naprawczych, modyfikacyjnych, a także przydają się podczas wielu codziennych zastosowań.

Kup w Narzedzia.pl
Szczypce półokrągłe proste 160mm Wiha Z05016006
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
90,59
Szczypce półokrągłe proste 200mm Wiha Z05020006
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
145,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
128,99
Zestaw kluczy trzpieniowych TORX ProStar 13szt. Wiha 366SZ13TS
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
225
97,99
148,49
Wkrętak elektryczny Wiha WH-41912
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 415,63

80 lat doświadczenia

Wiha to jeden z głównych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do profesjonalnego użytku w przemyśle i rzemiośle. Niewielka, rodzinna firma założona 1939 roku w Niemczech, na przestrzeni lat przekształciła się w przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym i nadal zarządzana jest przez kolejne pokolenia swoich założycieli - rodzinę Hanh. Firma swoją strategię opiera na specjalnie opracowanym programie innowacyjnych narzędzi ręcznych dostosowanych do potrzeb użytkownika w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić codzienną pracę. Dlatego też nie bez powodu firma Wiha opracowuje, konstruuje i zajmuje się produkcją narzędzi, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, żywotności i ergonomii. Jako zaufany i strategiczny partner specjalistycznych punktów handlowych, firma Wiha oferuje profesjonalistom szeroki asortyment wysokiej jakości produktów.

wiha

Narzędzia ręczne Wiha

Niemiecka firma Wiha to jeden z największych producentów narzędzi ręcznych na świecie. Specjalizuje się w projektowaniu narzędzi, których zadaniem jest zwiększenie wydajności pracy przy jednoczesnej ochronie zdrowia użytkowników. Narzędzia oferowane przez firmę Wiha cechują się innowacyjną technologią, ergonomią i bezpieczeństwem zastosowania. Asortyment obejmuje m.in. wkrętaki, systemy wymienne, klucze sześciokątne, bity, a także wiele innych narzędzi do codziennego użytku.

wiha

Śrubokręty Wiha

Wiha produkuje profesjonalne wkrętaki do prac w różnych środowiskach. Narzędzia cechują się odpornością na środki chemiczne i uderzenia, a specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna rękojeść posiada specjalne zabezpieczenie przed staczaniem. Wzmocniona strefa obrotu ze szczególnie dużym, ośmiokątnym przekrojem zapewnia przyleganie wszystkich palców do rękojeści i komfortowe przenoszenie maksymalnej siły oraz szybkie obracanie między kciukiem, a palcem wskazującym.

wiha

Marka Wiha oferuje m.in. wkrętaki Torx, płaskie, czworokątne, krzyżowe, nasadowe, a także z wymiennymi trzonami. Wkrętaki z wymiennymi trzonami to wkrętaki ze specjalnymi, ergonomicznymi uchwytami o różnych kształtach i rozmiarach oraz z kompatybilnymi do nich trzonami i końcówkami, które tworzą w ten sposób nieskończenie wiele kombinacji i możliwości zastosowań. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć m.in. wkrętaki Torx, precyzyjne, zegarmistrzowskie, antystatyczne, płaskie i krzyżowe. 

wiha

Wkrętaki dynamometryczne Wiha

Narzędzia dynamometryczne z systemem wymiennych trzpieni i ergonomiczną rękojeścią to narzędzia do zastosowań przemysłowych. Wyposażone w specjalne elementy zabezpieczające przed wyładowaniami elektrostatycznymi ESD i przystosowane do pracy pod napięciem. W ofercie firmy Wiha dostępne są 3 wkrętakowe rękojeści dynamometryczne, które pozwalają na pracę w zakresie od 0,5 do 7Nm, a nawet 14Nm (wkrętak dynamometryczny z rękojeścią T). Z ich pomocą możemy połączyć wszystkie delikatne złącza występujące w instalacjach elektrycznych, a także wykonać pracę wymagającą przeniesienia większego momentu. Modele posiadają na rękojeści przestawne koło, za pomocą którego należy ustawić potrzebną wartość siły ukazującą się na wyświetlaczu. W zależności od potrzeb można przełączyć jednostki za pomocą funkcji ClickControl. Wkrętak poinformuje o osiągnięciu liczby obrotów momentu dokręcania poprzez charakterystyczne kliknięcie.

Klucze trzpieniowe Wiha

Różniące się technologią wykonania oraz rozmiarem klucze trzpieniowe Wiha to narzędzia, które sprawdzą się w rękach zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. W ofercie znajdziemy m.in. klucze o powierzchni chromowanej, niklowanej lub czernionej dla dłuższej żywotności narzędzia. Dostępne są pojedyncze klucze, jak i całe zestawy z praktycznym uchwytem do ich przechowywania. 

wiha

Szczypce Wiha

Wysokiej jakości precyzyjne końcówki wykonane z wielokrotnie hartowanej stali chromowanej oraz komfortowa rękojeść z tworzywa sztucznego gwarantują stabilność i bezpieczeństwo pracy. Szeroki grzbiet rękojeści oraz rozmieszczenie stref twardych i miękkich zabezpieczają dłonie, a także gwarantują pewny chwyt. Z kolei specjalnie uformowane końce rękojeści z blokadą zapobiegają wyślizgnięciu się szczypiec. W ofercie znajdziemy m.in. szczypce boczne, do cięcia kabli, nastawne oraz do ściągania izolacji.

wiha

Narzędzia dla elektryków

Środowisko, w którym pracują elektrycy, wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. Wśród produktów marki Wiha znajdują się narzędzia przeznaczone do prac z prądem i oznaczone są symbolem VDE lub Electric. Dużym ułatwieniem, dzięki któremu rozpoznamy te narzędzia, jest ich żółto-czerwona kolorystyka. Narzędzia dla elektryków marki Wiha to przede wszystkim wkrętaki, szczypce i klucze z indywidualnie kontrolowaną izolacją - wszystkie przystosowane do prac pod napięciem do 1000 V AC.

wiha

Niedawno na rynku pojawił się wkrętak elektryczny speedE, który stanowi połączenie tradycyjnego wkrętaka ręcznego z wkrętakiem zasilanym akumulatorowo oraz grzechotki. Takie rozwiązanie przyspiesza pracę niemal dwukrotnie i pozwala w pełni kontrolować siłę dokręcania. Wkrętak speedE jest narzędziem, które sprawdzi się w wielu zadaniach takich, jak montaż gniazdek, prace w skrzynkach rozdzielczych, prace konserwacyjne i montażowe w przemyśle, konserwacja i naprawa urządzeń silnikowych, sprzętu domowego i urządzeń kuchennych, a także podczas wielu innych codziennych zadań.

wiha

Dodaj komentarz
* Pola wymagane