Idealny pomysł na zaoszczędzenie powierzchni na blacie kuchennym i w szafkach, a jednocześnie uatrakcyjnienie miejsca, gdzie przygotowujesz posiłki

Potrzebne narzedzia:

Ponadto:

  • Stare okno
  • Farba
  • Wkręcane haczyki
  • Łańcuch lub galwanizowany metalowy kabel

Krok 1:

Narzędziem wielofunkcyjnym Dremel Multi-Max z tarczą do cięcia MM450 usuń kit z ramy okiennej. Do usunięcia kitu w kątach i w zagłębieniach ramy użyj narzędzia Dremel 4000 z frezem szybkotnącym 115. Po usunięciu starego kitu połóż jego nową warstwę, mocując szybę. Możesz również wykorzystać tylko ramę, usuwając szybę.

Krok 2:

Farbę z płaskich obszarów okna usuń za pomocą narzędzia wielofunkcyjnego Dremel Multi-Max i papieru ściernego MM70P. Do usunięcia farby z trudno dostępnych obszarów użyj narzędzia Dremel 4000 z końcówką szlifierską.

Krok 3:

Pomaluj oszlifowaną ramę. Po wyschnięciu farby wywierć w ramie otwory, w miejscach, w których mają zawisnąć garnki i patelnie. Wkręć haczyki w wywiercone otwory.

UWAGA! Ramę możesz ustawić pionowo na blacie, zamocować na ścianie lub podwiesić pod sufitem. W naszym projekcie podwiesiliśmy ramę na galwanizowanym metalowym kablu, zaczepionym o haki zamontowane w każdym z rogów ramy.

RADA: Wykonując projekt ustaw prędkość roboczą na średnim poziomie w obu narzędziach. Decydując się na usunięcie tafli szyby, zwróć uwagę na gwoździe przytrzymujące szybę w ramie, gdyż mogą one być ostro zakończone. Wykonując ten projekt, załóż rękawice robocze.

 

Gotowy!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane