Protool prezentuje serię wiertarko-wkrętarek akumulatorowych

W serii znaleźć można narzędzia bezudarowe, jak i te z udarem. Do tych ostatnich należy urządzenie QuaDrive PDC 18-4 TEC LI SET. Ze wszystkich wiertarko-wkrętarek 18 V jest to maszyna najkrótsza, najlżejsza i najlepiej wyważona w ręku. Posiada chowane uchwyty na pasek dla prawo- i leworęcznych oraz magnetyczne miejsce na bity – są one widoczne, pod ręką i nie wypadają. Największa powierzchnia akumulatora pozwala na wygodne odkładanie bez obawy o przewrócenie się maszyny. Sam akumulator osłonięty jest gumą ochronną. Aby nie doszło do uszkodzeń na skutek ewentualnego upadku, wiertarko-wkrętarki QuaDrive PDC 18-4 TEC LI SET  wyposażono w ochronne gumy umieszczone po bokach oraz z tyłu.

 

Obejrzyj całą ofertę wiertarko-wkrętarek w sklepie narzedzia.pl

 

Urządzenie posiada silnik bezszczotkowy, co oznacza, że nie potrzebuje tyle energii z akumulatora, a co za tym idzie, nie grzeje się on oraz nie ma potrzeby wymiany szczotek. Wszystko to znacznie wydłuża jego żywotność. Wiertarko-wkrętarka QuaDrive PDC 18-4 TEC LI SET ma sprzęgło elektroniczne skonstruowane w taki sposób, by można było sprawnie przechodzić z wiercenia na wkręcanie, np. na poziomie 10. Jest czterobiegowa, na czwartym biegu wytwarza 3800 obrotów na minutę. Używając wiertarko-wkrętarki QuaDrive PDC 18-4 TEC LI SET możemy również wybrać wiercenie zwykłe lub wiercenie z udarem.

 

  

Akumulator litowo-jonowy zapewnia największą gęstość energii przy najmniejszym ciężarze. W połączeniu z nim silnik EC zapewnia do 100% większą wydajność wkręcania/wykręcania. Włączany udar osiowy umożliwia wiercenie w murze.

 

W zakresie dostawy wiertarko-wkrętarki QuaDrive PDC 18-4 TEC LI SET znajdują się: dwa akumulatory, uchwyt CENTROTEC, uchwyt bitów CENTROTEC, bit, ładowarka, szybkomocujący uchwyt wiertarski, głowica kątowa i uchwyt dodatkowy.

 

Kolejnym urządzeniem z serii jest wiertarko-wkrętarka QuaDrive DRC 12-4 TEC LI SET. Posiada ona akumulator o napięciu 10,8 V i pojemności Li-Ion 2,6 Ah. Prędkość obrotowa na pierwszym biegu (bieg jałowy) wynosi 0-400 min [-1], prędkość obrotowa na drugim biegu (bieg jałowy) to 0-850 min [-1], na trzecim biegu (bieg jałowy) – 0-1850 min [-1], natomiast na czwartym (bieg jałowy) – 0-3800 min [-1]. Moment obrotowy urządzenia to 45 (twardy) i 25 (miękki) Nm. Średnica wiercenia w drewnie wynosi 40 mm, w metalu – 12 mm. Ciężar wiertarko-wkrętarki QuaDrive DRC 12-4 TEC LI SET z CENTROTEC i akumulatorem to 1,6 kg.

 

 

Gama produktów QuaDrive jest szeroka, więc odpowiedni wybór powinien zadowolić każdego użytkownika.

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane