Wiercenie i wkręcanie w różnorodnym materiale może być jeszcze bardziej wydajne i skuteczne. Wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2 jest tego najlepszym przykładem. Wszystko za sprawą nowej formuły Bosch Syneon Chip opartej na inteligentnym sterowaniu energią. Syneon Chip integruje pracę akumulatora, przekładni i silnika, dzięki czemu trzy główne komponenty PSB 18 LI-2 Bosch pracują efektywniej i wydajniej.

Wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2 z Syneon Chip– nowość w linii Bosch Zielony

Wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2 to urządzenie akumulatorowe o zwiększonej wydajności, należące do gamy produktów Bosch z inteligentnym Syneon Chip. PSB 18 LI-2 reprezentuje serię Zieloną Bosch, a więc ułatwi wiele amatorskich prac wykonywanych we własnym zakresie. Narzędzie Bosch o napięciu 18V i pojemności 2.5Ah zapewnia efektywne wiercenie w drewnie i stali oraz wiercenie z udarem w murze. Sprawdzi się w pracach remontowych czy montażowych. Wiertarko-wkrętarka Bosch odznacza się jeszcze bardziej skutecznym działaniem, za co odpowiada Syneon Chip. 

wkrętarka bosch PSB 18

 

Funkcjonowanie inteligentnego Syneon Chip

Inteligentna elektronika steruje pracą akumulatora, przekładni oraz silnika. Wiercenie oraz wkręcanie wymaga odpowiednio zoptymalizowanego poziomu mocy w zależności od rodzaju obrabianego materiału, dlatego Bosch opracował Syneon Chip, aby sprostać tym wymaganiom. Syneon Chip odpowiada za kontrolę poboru prądu dla pełnego usprawnienia pracy silnika oraz równomierny rozkład mocy bez względu na stan naładowania akumulatora. Ponadto innowacyjna elektronika zapobiega skokom napięcia, co sprawia, że silnik, przekładnia i akumulator Li-Ion odznaczają się zwiększoną wydajnością. Podczas wykonywania pracy za pomocą wiertarko-wkrętarki udarowej PSB 18 LI-2 użytkownik nie musi się martwić o nieprzewidziane wyłączenie urządzenia. Syneon Chip zapobiega bowiem przegrzaniu akumulatora. W momencie, gdy temperatura akumulatora osiąga poziom uniemożliwiający dalszą pracę, energia jest stopniowo obniżana, tak by nie dopuścić do przegrzania. Istotnym czynnikiem przemawiającym za korzystnym wpływem Syneon Chip na pracę urządzenia PSB 18 LI-2 Bosch jest zwiększony czas działania. Użytkownik może podjąć się wielu zadań bez obaw, że akumulator Li-Ion ulegnie szybkiemu rozładowaniu. W ten sposób montaż mebli, zawieszanie półek czy mocowanie listew przy podłodze będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. 

 

Innowacyjność 

Nowe narzędzia Bosch zaopatrzone w Syneon Chip, w tym wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2, wyróżniają się na tle innych urządzeń akumulatorowych zwiększoną wydajnością i dłuższym czasem pracy przy maksymalnym wykorzystaniu energii. Narzędzia innych producentów, które nie posiadają aktywnej kontroli temperatury szybciej się wyłączają, a pojawiające się podczas pracy skoki napięcia ograniczają czas pracy. PSB 18 LI-2 jest dowodem na to, że wiercenie otworów oraz wkręcanie śrub może przebiegać wyjątkowo sprawnie.

Zapoznaj się z artykułem: Rozwiązanie 5w1 dla wertarko-wkrętarki akumulatorowej - system Bosch FlexiClick

Podsumowanie

  • Syneon Chip to optymalny dobór mocy zgodnie z rodzajem wykonywanej pracy
  • Inteligentna elektronika usprawnia działanie PSB 18 Li-Ion, zapobiegając skokom napięcia, przegrzaniu akumulatora 
  • Wydłużony czas pracy pozwala na kompleksowe wykonywanie zaplanowanych działań
  • Wiertarko-wkrętarka PSB 18 LI-2 zapewnia wydajne wiercenie w drewnie, stali, wiercenie z udarem w murze oraz wkręcanie śrub 
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane