Idealny prezent z okazji Dnia Chłopaka? Nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie? Może wiertarko-wkrętarka 6222AB Skill. Ujawniamy wszelkie plusy i minusy.

Po wyjęciu z pudełka miło zostałem zaskoczony. Ładny, solidny pokrowiec wykonany z materiału chroni wiertarko-wkrętarkę 6222 AB Skill przed uszkodzeniami mechanicznymi i brudem. Pokrowiec wyposażony jest w uchwyty ułatwiające transport. Wiertrako-wkrętarka również miło mnie zaskoczyła. Solidna obudowa, gumowana rękojeść uchwyt samo zaciskający, dwie prędkości pracy, długi przewód zasilający sprawiły, iż miałem ochotę od razu wypróbować. Na wyposażeniu standardowym znajduje się wszystko czego potrzeba do natychmiastowego podjęcia pracy (wiertła, bity). Markowa wiertarko-wkrętarka 6222AB zaprojektowane i wykonane z myślą o majsterkowiczach.

Mechaniczna zmiana zakresu obrotów zapewnia doskonałą moc bez względu na zakres obrotów (dodatkowo płynna regulacja obrotów w pełnym zakresie jest w przycisku)Szybkozaciskowa głowica wraz z wielostopniowym sprzęgłem znacznie przyspiesza i ułatwia pracęBardzo długi i miękki przewód zasilającyBogate wyposażenie podstawowe, umożliwia natychmiastowe podjęcie pracy

 


Po ustawieniu wysokich obrotów rewelacyjnie wierci

 


Długi przewód ułatwia manewrowanie urządzeniem w każdych warunkach

 


Praktyczny pokrowiec zapewnia ochronę narzędzia oraz łatwość transportowania

 

Zalety:

  • Bogate wyposażenie (zestaw bitów, zestaw wierteł do drewna: 3, 4, 5, 6, 8)
  • Solidne materiałowy pokrowiec z praktyczną kieszonką na osprzęt oraz wygodną rączką do noszenia
  • Opaska z rzepem spinająca kabel zasilający
  • Gumowana rękojeść
  • Długi przewód zasilający (6m)

Wady:

  • Ścierające się oznaczenie na sprzęgle
  • Ciężko działa przełącznik obrotów szybko/wolno

Podsumowanie
Wiertarko-wkrętarka 6222AB Skill to zasilane z gniazdka 230V elektronarzędzie dedykowane majsterkowiczom oraz użytkownikom, którzy będą używać go rzadziej. Niewątpliwą zaletą 6222AB jest długi (6m) przewód zasilający wykonany z polwinitu (nie jest tak miękki jak gumowy, ale za to ma wpływ na cenę elektronarzędzia – jest tańszy), mogący przeszkadzać osobom przyzwyczajonym do pracy elektronarzędziami akumulatorowymi. Zamieszone w zestawie bity dobrane są jakościowo dla majsterkowiczów (osoby oczekujące, że przy ich pomocy wkręcą setki wkrętów zawiodą się). Wiertrako-wkrętarka Skill posiada dwubiegowy przełącznik obrotów szybko - 850 obr/min, wolno - 300 obr/min. Dodatkowo w ramach wybranej prędkości mamy możliwość płynnego wyboru żądnych obrotów poprzez wyłącznik, w którym umieszczona jest regulacja. Czym mocniej wciskamy tym szybsze mamy obroty. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest rzep umieszczony na przewodzie zasilającym, który pozwala spiąć zapas przewodu, aby nie plątał się pod nogami. Również pokrowiec wykonany z mocnego materiału z dużą ilością kieszeni ułatwia przechowywanie wiertarko-wkrętarki Skill 6222AB. W narzędziu widać kompromis dobra jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny (zasilanie z sieci 230V również pozwoliło obniżyć cenę elektronarzędzia przy zachowaniu jakości użytych elementów). Wiertarko-wkrętarka Skill 6222AB rewelacyjny sprzęt do warsztatu każdego majsterkowicza.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane