Szukasz wiertarko-wkrętarkę? Majsterkujesz? Zależy Ci na jakości sprzętu, którym się posługujesz? Sprawdź opinię użytkowników o wiertarko-wkrętarce Skil 2431AD. Przekonaj się, czy to narzędzie spełni Twoje oczekiwania.

Do jakiej pracy?

Wiertarko-wkrętarka, to urządzenie, które dzięki swoim gabarytom i braku ciągnącego się kabla zasilającego, jest narzędziem przydatnym podczas prac wokół domu, np. naprawa ogrodzenia. Powinno znaleźć miejsce w każdym gospodarstwie domowym i szafce z narzędziami. Doskonała do prac montażowych w miejscach trudno dostępnych. Wiertarko-wkrętarkę Skil zasilaną akumulatorowo z powodzeniem można używać podczas prac, gdy zależy nam na pełnej swobodzie ruchów, np. prace hobbystyczne, wykańczanie wnętrz oraz podczas wykonywania okazjonalnych, typowo domowych sytuacjach. Doskonale nadaje się do wykonywania otworów w miękkich materiałach takich jak: drewno, materiały drewnopodobne, tworzywa sztuczne oraz w cienkim metalu, a także do wkręcania i zwalniania różnego rodzaju śrub.

Przeczytaj też: Jaka wiertarko-wkrętarka? - Top 10 wg klientów narzedzia.pl

 

Maksymalne możliwości pracy

Użytkownicy doceniają fakt, iż mimo tego, że jest do narzędzie dla majsterkowiczów, posiada 2-biegową przekładnię. Dzięki temu łatwiej dostosować parametry pracy do rodzaju materiałów, w jakim będziemy pracować. Ilość biegów w testowanej wiertarko-wkrętarce Skil 2431AD jest wystarczająca do typowych zajęć domowych. Wybór trybu pracy: „High speed” – idealny do wiercenia (duża prędkość obrotowa) – lub „Low speed” do wkręcania nawet dużych wkrętów, dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu. Pozwala to na optymalne dostosowanie wiertarko-wkrętarki do rodzaju wykonywanej pracy.  Ponadto Skil 2431AD posiada ona regulację obrotów w obie strony. Jak potwierdzają użytkownicy sprzęgło z możliwością ustawienia w jednej z 18 pozycji gwarantuje absolutną precyzje podczas wkręcania.

Zobacz ofertę wiertarko-wkrętarek w sklepie narzedzia.pl

 

Plusy akumulatorowej wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarka Skil wyposażona jest w akumulator o napięciu 14,4V, co w zupełności wystarczy do wiercenie otworów o różnych średnicach i do wkręcania. Istotna jest także pojemność akumulatora, który ma wpływ na czas działania narzędzia. Użytkownicy uznali, że pojemność 1,5Ah w zupełności wystarczy do drobnych prac majsterkowych. Dodatkowo wiertarko-wkrętarka posiada w zestawie specjalną ładowarkę, która umożliwia bardzo szybkie ładowanie z funkcją dokowania. Wystarczy tylko odłożyć narzędzie do stacji dokującej. Bez specjalnego silenia się na montaż, odpowiednie ustawienie, itp. Jak podkreślają testerzy, jeśli zamierzamy często korzystać z wiertarko-wkrętarki, możemy dokupić drugi akumulator, który w razie potrzeby będzie w pogotowiu. Dzięki temu unikniemy przerw wymuszonych na ładowanie akumulatora. Natomiast jeśli będziemy korzystać z narzędzia Skil 2431AD sporadycznie jeden akumulator znajdujący się w zestawie w zupełności wystarczy. Dodatkowo, atutem jest znajdująca się w zestawie wytrzymała walizka z tworzywa sztucznego. Ułatwia transport i chroni przed uszkodzeniem.

 

Reasumując

Jak oceniają użytkownicy wiertarko-wkrętarka Skil 2431AD to narzędzie, które posłuży nam na lata. Prezentowany model wiertarko-wkrętarki, gwarantuje niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny oraz 2-letnią gwarancję. Narządzie jest lekkie i poręczne. Dzięki niemu zaoszczędzimy wiele czasu i nerwów podczas domowego majsterkowania czy remontów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane