Moc, ergonomia, wytrzymałość – to tylko niektóre z określeń, które idealnie pasują do wiertarko-wkrętarki GSR 12-2 z niebieskiej linii Boscha

Czego najczęściej oczekujemy od profesjonalistów? Wielu kompetencji, wśród których wymienić można choćby szybkość, niezawodność, pełne zaangażowanie. Twórcy z niemieckiego Boscha doszli do wniosku, że i tego samego może oczekiwać profesjonalista od swoich narzędzi. Dlatego też powstała niebieska linia urządzeń firmy. Produkty tego koloru, w przeciwieństwie do tych zielonych – do domowego użytku - są przeznaczone właśnie dla fachowców.

 

Wybierz wiertarko-wkrętarkę w sklepie narzedzia.pl

 

Niebieskie narzędzia spełniają najwyższe wymagania w kategoriach takich jak: moc, precyzja, wytrzymałość i zapewniają jak najdoskonalsze efekty pracy. Podczas ich tworzenia, producenci cały czas pozostają w kontakcie z profesjonalistami, korzystają z ich wskazówek, rad.

 

Testowanie tych elektronarzędzi przebiega w warunkach ekstremalnych, w najtrudniejszych sytuacjach: na platformach wiertniczych, przy budowie tuneli, gigantycznych konstrukcji. Wszystko po to, by spełnić najbardziej wymagające oczekiwania fachowców i umożliwić im uzyskanie jak najbardziej zadowalających efektów pracy.

 

Właśnie do niebieskiej linii Boscha należy wiertarko-wkrętarka GSR 12-2 Professional. Zadziała wszędzie tam, gdzie inne urządzenia mogą sobie nie poradzić – w miejscach o bardzo ograniczonym dostępie, także ponad głową. Operowanie tym silnym narzędziem znacznie ułatwia rękojeść środkowa Softgrip. Jest ona nie tylko smukła, ale i ergonomiczna, posiada czuły, elektroniczny włącznik, przez co użytkownik może się nie obawiać o swobodę obsługi urządzenia.

 

Przekładnia planetarna w GSR 12-2 jest bardzo wysokiej jakości, a system jej szybkiego przełączania między 1. a 2. biegiem cechuje odporność na pył. Projektując urządzenie, stworzono innowacyjną koncepcję obudowy, która zapewnia wiertarko-wkrętarce sprawność i funkcjonalność. Nawet wtedy, gdy narzędzie spadnie z wysokości 2 metrów na betonową powierzchnię.

 

 

Przyspieszenie tempa działań, a także pracę z wyczuciem umożliwia System Electronic. Wiertarko-wkrętarka GSR 12-2 Professional posiada także 25 zakresów momentu obrotowego i tryb wiercenia. Warto również wspomnieć o hamulcu wybiegowym, przydatnej blokadzie włącznika i opcji obrotów w prawo/lewo.

 

Kluczową w przypadku elektronarzędzi sprawą są dane techniczne. Napięcie omawianej wiertarko-wkrętarki wynosi 12 V, maksymalny moment obrotowy, w przypadku wkręcania twardego, to 27 Nm, a w przypadku wkręcania miękkiego – 11 Nm. Nie można także zapomnieć o prędkościach obrotowych (bez obciążenia). Na pierwszym biegu to 0–400/m, a na drugim – 0-1200/m.

 

Jeśli chodzi o zakres uchwytu wiertarskiego, minimalny wynosi 1 mm, maksymalny - 10 mm. Długość urządzenia równa jest 228 mm, a jego szerokość – 238 mm. Na koniec ciężar – wiertarko-wkrętarka wraz z akumulatorem waży 1,6 kg.

 

Każdego profesjonalistę zainteresuje, co znajduje się w wyposażeniu podstawowym każdego narzędzia. W przypadku GSR 12-2 Bosch Professional są to szybka ładowarka i dwa akumulatory NiCd 1,5 Ah. Ponadto, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski i dwustronna końcówka płaskokrzyżowa. Przydatnym dodatkiem jest także dołączona do urządzenia walizka narzędziowa.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane