Black&Decker wprowadza do sprzedaży nową wiertarko-wkrętarkę EPL7I 7V Li-Lon. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, to wszechstronne elektronarzędzie idealnie sprawdza się podczas prac montażowych w każdym domu.

Wiertarko-wkrętarka 7 V Li-Ion EPL7I

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki są idealnym uzupełnieniem zestawu narzędzi, które każdy entuzjasta majsterkowania powinien posiadać w domu czy w garażu. Przy ich pomocy można dokonywać niezbędnych napraw, czy też drobnych remontów. Najczęściej stosowane są podczas wykańczania wnętrz, a także przy okazjonalnych, typowo domowych użyciach, jak: skręcanie mebli, wieszanie obrazów, montaż półek czy karniszy. Nowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker EPL7i 7V Li-Lon została zaprojektowana właśnie z myślą o tego typu pracach, podczas których szczególnie istotna staje się precyzja pracy w delikatnych materiałach stosowanych w domach, jak np. płyty meblowe czy karton-gips.
Wiertarko-wkrętarka 7 V Li-Ion EPL7I
Kompaktowa, zwarta obudowa oraz niewielka waga EPL7I 7V Li-Lon sprawiają, że praca tą wiertarko-wkrętarką jest szybsza i bardziej komfortowa niż praca innymi dostępnymi na rynku urządzeniami tego typu. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania zadań w miejscach trudnodostępnych lub na drabinie. Nowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker czerpie energię z wykonanego w nowoczesnej technologii i zintegrowanego z obudową akumulatora Li-Ion o napięciu 7,1 V i pojemność 1,1 Ah. Naładowanie akumulatora trwa około 3 godzin i utrzymuje się przez długi czas, nawet gdy produkt nie jest używany.
Wiertarko-wkrętarka 7 V Li-Ion EPL7I
Urządzenie zostało wyposażone w 10-pozycyjne sprzęgło, które zapewnia precyzyjną kontrolę pracy w drewnie, metalu i plastiku oraz dodatkowe przełożenie wiertarskie zapewniające właściwą moc podczas wiercenia. Dodatkowo, wiertarko-wkrętarka EPL7I 7V Li-Lon posiada także zmienną regulację prędkości, pozwalającą na optymalną kontrolę podczas wiercenia i wkręcania oraz uchwyt antypoślizgowy umożliwiający komfortowe uchwycenie narzędzia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane