Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że do rodziny wiertarek ze stopą magnetyczną angielskiej firmy Evolution Power Tools dołączył najnowszy model EVO42. Najnowszy model wiertarki jest wyjątkowy z wielu powodów. Po pierwsze oferuje nieosiągalne do tej pory połączenie znakomitej ceny, świetnych parametrów technicznych i dodatków rozszerzających możliwości wiertarki.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertarka magnetyczna Evolution EVO-EVO42
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 149,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
2 099

EVO42Duża siła przyciągania stopy elektromagnetycznej (15000 N) pomaga w ciężkich pracach podczas budowania konstrukcji stalowych oraz w innych zastosowaniach przemysłowych. Nie sposób nie wspomnieć o dużych możliwościach wiercenia.

Wiertarka wyposażona jest w uchwyt do mocowania wierteł trepanacyjnych Weldon 3/4" - rozwiązanie najbardziej popularne przy wiertarkach ze stopą magnetyczną. Zakres stosowanych wierteł trepanacyjnych w przypadku modelu EVO42 to 12 - 42 mm z maksymalną długością wiertła trepanacyjnego 50mm.

Co jednak w przypadku jeśli potrzebujemy wykonać otwory o mniejszej średnicy? Wtedy wystarczy zastosować adapter HTA47. Umożliwia on dokręcenie uchwytu wiertarskiego z kluczykiem i stosowanie wierteł do metalu z uchwytem cylindrycznym walcowym o średnicy do 12 mm.

System mocowania adaptera HTA47 jest niezwykle prosty - wyposażony jest on w uchwyt Weldon 3/4" (19mm), dzięki czemu montuje się go z taką łatwością jak wiertło trepanacyjne.

 

Główne parametry wiertarki ze stopą magnetyczną Evolution EVO42:
Silnik (230V) o mocy 1200W
Maksymalna średnica wiercenia: 42mm
Maksymalna głębokość wiercenia: 50mm
Prędkość obrotowa: 450 obr./min.
Zalecany maksymalny cykl pracy: 30min
Poziom hałasu (przy obciążeniu): 90dB(A)
Waga: 10.9kg
Maksymalne wymiary przy podniesionej głowicy: (Wys.xSzer.xDł.) 580mm x 320mm x 180mm
Minimalne wymiary przy opuszczonej głowicy: (Wys.xSzer.xDł.) 340mm x 320mm x 180mm
Wymiary stopy magnetycznej (Wys.xSzer.xDł.): 40mm x 90mm x 180mm
Siła przyciągania elektromagnesu: 15000 N
Rodzaj mocowania wierteł trepanacyjnych: 19mm Weldon (3/4")

 

EVO42

 

 

Wiertarka Evolution EVO42 dostarczana jest z zintegrowanym systemem chłodzenia (zbiornik łączący się z tuleją wiertarki za pomocą wężyka umożliwia chłodzenia wiertła trepanacyjnego podczas wiercenia).W zestawie z wiertarka znajduje się również uchwyt wiertarski z kluczykiem, pasek do przyczepienia wiertarki do wierconej konstrukcji stalowej, osłona zabezpieczająca przed wiórami i instrukcja obsługi i eksploatacji w języku polskim.

Całość zapakowana jest w wytrzymałą walizkę z tworzywa sztucznego zapewniającą komfort transportu narzędzia oraz zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniem.Nie sposób nie wspomnieć również o cenie, która jest bardzo atrakcyjna dla wiertarki ze stopą elektromagnetyczną o takich parametrach.Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane