Jeśli szukasz wiertarki udarowej w rozsądnej cenie i dobrej jakości, Twój wybór powinien paść na Skil 6565AD

Wykonując każdą pracę, zależy nam, by jej przebieg był jak najłagodniejszy, by jej wykonywanie nie sprawiało większych problemów, by dało się działać komfortowo. Nie inaczej jest przy wierceniu. Konstruktorzy wiertarki udarowej Skil 6565AD zadbali o wygodę pracy jej użytkowników. Zastosowali bowiem w urządzeniu unikalną ergonomię IN LINE, która gwarantuje swobodne, optymalne prowadzenie narzędzia. Co więcej, nie tylko obsługa sprzętu jest relatywnie łatwa, ale i jego siła zadziwiająco duża. Wszystko dzięki mocnemu silnikowi, a także niemałej liczbie udarów na minutę, które sprawiają, że wiercenie w murze staje się bardzo wydajne.

 

Wybierz wiertarkę udarową w sklepie narzedzia.pl

 

Uchwyt wiertarski, w który wyposażono wiertarkę udarową Skil 6565AD jest szybkozaciskowy i 13-milimetrowy. Warto dodać, że dzięki temu, iż wykonano go z metalu, charakteryzuje się on wyjątkową trwałością. Układ blokady wrzeciona jest bardzo poręczny, więc wymiana osprzętu to kwestia nieskomplikowana, krótkotrwała. Kontrolę przebiegu wiercenia ułatwiają także specjalne wskaźniki funkcji, które sygnalizują tryb pracy. Na tylnej i bocznej rękojeści znajdziemy miękki uchwyt, który uchroni narzędzie przed wyślizgnięciem się z rąk operatora.

 

 

Włącznik urządzenia jest sporych rozmiarów, posiada regulację prędkości obrotowej. Wyposażono go w przycisk blokady do pracy ciagłej i przełącznik prędkości obrotowej, umożliwiający wstępny dobór odpowiedniej prędkości wiercenia/wkręcania. Przechowywanie kabla ułatwia dołączony uchwyt.

 

Moc nominalna wiertarki udarowej to 750 W, obroty biegu jałowego - 0-3100 1/min, natomiast liczba udarów - 0-49500 1/min. Średnica wiercenia w betonie to 16 mm, w stali – 13 mm, a w drewnie – 35 mm. Oczywiście, istnieje również możliwość zmiany kierunku obrotów (prawo/lewo). Wiertarka udarowa Skil 6565AD waży 1,9 kg.

 

Na wyposażenie standardowe narzędzia składają się: rękojeść boczna z miękkim uchwytem, ogranicznik głębokości wiercenia, zestaw pięciu wierteł do wiercenia w kamieniu: 4/5/6/8/10 mm oraz wykonana z tworzywa sztucznego walizka.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane