Marka Bosch jest synonimem solidnych, wydajnych i praktycznych rozwiązań, zaprojektowanych z myślą o najcięższych pracach w środowisku przemysłowym. Obecnie oferuje wiertarkę magnetyczną z zasilaniem sieciowym Bosch GBM 50-2 dedykowaną ślusarzom do wykonywania precyzyjnych wierceń w metalu, w dużych zakładach przemysłowych.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertarka magnetyczna Bosch GBM 50-2
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
5 510,49

GBM 50-2 Bosch Professional

Sieciowa wiertarka magnetyczna GBM 50-2 Bosch Professional posiada silnik o mocy 1200W i siłę magnetyczną 14.000N, co zapewnia doskonałą wydajność wiercenia w metalu przy minimalnym wysiłku. Urządzenie zostało wyposażone we wrzeciono do wiercenia gwintów MT2 - DIN 228, które umożliwia mocowanie wierteł rdzeniowych o maksymalnej średnicy 50mm, wierteł spiralnych do 23mm i gwintowników M16. Taki zakres oferowanych średnic wiercenia (1,5-50mm) jest wystarczający do większości typowych zastosowań w przemyśle.

Bosch GBM 50-2 wiertarka magnetyczna

Parametry wiertarki magnetycznej Bosch

Wiertarka magnetyczna Bosch GBM 50-2 nadaje się przede wszystkim do wiercenia koronami wiertniczymi, wiertłami spiralnymi, a także przy stosowaniu odpowiedniego osprzętu, może być stosowana do gwintowania, rozwiercania i pogłębiania. Wiertarka posiada regulację prędkości w zakresie 50-250obr./min (1. bieg) i 100-510obr./min (2. bieg), dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasowania prędkości obrotowej do rodzaju zastosowania, zachowując przy tym precyzję i pełną kontrolę. GBM 50-2 posiada także technologię laserową, która zapewnia szybkie i precyzyjne centrowanie otworów, co zapewnia znaczną oszczędność czasu i doskonałe rezultaty. Siła magnetyczna urządzenia pozwala na wiercenie z dużą stabilnością niezależnie czy wiercimy prostopadle do ziemi, ściany, czy sufitu.

gbm 50-2Wiertarka została zbudowana z najwyższej jakości komponentów, aby wytrzymać trudne warunki przemysłowe. Ponadto została wyposażona w wyłącznik przeciążeniowy, który gwarantuje bezpieczeństwo pracy i wydłuża żywotność, dzięki czemu idealnie nadaje się do intensywnego i regularnego użytku przez profesjonalistów.

Łatwe i bezpieczne wiercenie w metalu

GBM 50-2 jest urządzeniem sieciowym, które zapewnia wysoki komfort pracy. Posiada bezpieczne i wygodne uchwyty, umożliwiające wygodne wiercenie przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej kontroli. Konstrukcja urządzenia jest bardzo kompaktowa, co ułatwia jego przechowywanie. Urządzenie waży 14.7kg, czyli aż o 56% mniej niż w przypadku poprzednich modeli (GBM 32-4, GBM 32), co gwarantuje dużą stabilność i jednocześnie pozwala uniknąć ewentualnych błędów podczas wiercenia.

gbm 50-2
Wiertarka magnetyczna GBM 50-2 jest wyposażona w wyłącznik zabezpieczający, który powoduje natychmiastowe zatrzymanie pracy wiertarki, gdy tylko zostanie ona zwolniona. Ponadto urządzenie posiada praktyczny wskaźnik konserwacji, który pozwala poznać dokładny moment wymiany szczotek w silniku i wskaźnik przeciążenia zapewniający długą żywotność urządzenia.
Wiertarka magnetyczna Bosch dostarczana jest ze wszystkimi niezbędnymi do pracy akcesoriami. W zestawie znajduje się m.in. adapter do koronki wiertniczej, 3 klucze imbusowe (3mm, 4mm i 6mm), wybijak do wierteł MT2, tuleja redukcyjna (MT2/MT1), trzpień prowadzący, pas zabezpieczający, zbiornik chłodziwa i uchwyt do niego, korba, a także walizka transportowa.

GBM 50-2 wiertarka magnetyczna

Najważniejsze korzyści Bosch GBM 50-2:

  • Niezwykle komfortowa, trwała i wysoce wydajna wiertarka do wiercenia koronkami wiertniczymi w metalu
  • Laserowy wskaźnik krzyżowy ułatwia szybką konfigurację urządzenia
  • Silnik o mocy 1200W zapewnia znakomitą wydajność, wytrzymałość i precyzję pracy
  • System odcinania zasilania zapobiega ryzyku porażenia prądem elektrycznym
  • Wbudowany wyświetlacz serwisowy ze wskaźnikiem konserwacji oraz wskaźnik przeciążenia zapewniają narzędziu długą żywotność
  • Regulacja prędkości obrotowej zapewnia precyzję i dokładne
  • Siła oddziaływania magnesu zapewnia optymalne wsparcie podczas wiercenia
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane