Jak wiercić w różnych materiałach? Poradnik praktyka

Wiercenie – czynność z pozoru prosta jednakże efektywna praca wiertarką wymaga pewnej wiedzy. Postanowiliśmy przygotować krótki poradnik.

Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

DH24PC3 Hitachi ma swój jeszcze doskonalszy zamiennik - DH26PC

Hitachi wprowadza na rynek nowe produkty adresowane dla profesjonalistów. Miejsce dotychczasowego młotka DH24PC3 zajęło urządzenie z nowej seria 2kg młotowiertarek – DH26PC (model trójfunkcyjny). Poznaj opinie użytkowników o wycofanym ze sprzedaży młocie i sprawdź, jakie innowacje wyróżniają zamiennik.

Jakie wiertła do czego?

Materiały mają różne właściwości, które wymagają użycia odpowiedniego wiertła do ich obróbki. By ułatwić pracę postanowiliśmy przygotować krótki poradnik.

BOSCH GSB 13 RE Professional - ergonomia, wydajność i efektywność

Pozwolę sobie omówić mój ostatni nabytek a mianowicie wiertarkę udarową BOSCH GSB 13 RE Professional 600W. Jestem domowym majsterkowiczem ale zaszalałem i kupiłem sobie wiertarkę dla profesjonalistów, niebieską

PSB 500RE - podstawowe narzędzie stolarskie w każdym warsztacie

Trwały, silny korpus, obroty w prawo i w lewo oraz wydajny silnik to tylko niektóre z zalet tej wiertarki udarowej

GBH 18 V-EC – prawdziwy twardziel wśród młotów akumulatorowych

Nowy młot udarowo-obrotowy niemieckiego Boscha GBH 18 V-EC to narzędzie akumulatorowe, które może pochwalić się energią udaru 1,7 J i aż 12 kilogramami ubytku na godzinę w trybie dłutowania. Wszystko to przy „ciężarze” 2,6 kg

Misja - wiercenie

Wiercenie – czym dokładnie jest jedna z najpowszechniejszych czynności, wykonywanych za pomocą elektronarzędzi? Być może autor powiedzenia „wiercić komuś dziurę w brzuchu” miał kiedyś do czynienia z majsterkowaniem, ponieważ uchwycił sedno sprawy

Wiercenie w kaflach - Jak to zrobić?

"Nie taki diabeł straszny jak go malują" - przy wierceniu w płytkach należy zachować kilka podstawowych zasad, aby nie uszkodzić płytek i nie narażać się na ich wymianę. Jest to główny powód, dla którego nie podejmujemy tego wyzwania. Niepotrzebie - wbrew pozorom to nie jest takie trudne.

Dobra młotowiertarka? Hitachi DH24PC3

Duże zainteresowanie klientów młotowiertarką profesjonalną Hitachi DH24PC3 w ostatnim czasie spowodowało, że postanowiliśmy wziąć ten model pod lupę.
Strona 1 z 1