Prace ogrodowe to nie tylko grabienie, koszenie, sadzenie, czy przycinanie krzewów. To także wiele czynności związanych z podnoszeniem, przenoszeniem i transportowaniem ciężkich worków, kamieni i innych mniej lub bardziej poręcznych przedmiotów. W większości przypadków sprawdzi się nam tradycyjna taczka ogrodowa. Co jednak zrobić, gdy musimy przemieścić ciężki kamień lub donice z drzewkiem ogrodowy? Worx znalazł na to rozwiązanie!

Kup w Narzedzia.pl
Taczka ogrodowa 8w1 Worx WG050
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
884,99

Wszechstronny Aerocart

Worx Aerocart to najbardziej innowacyjna taczka dostępna na rynku. Możliwość natychmiastowego przekształcenia jej w wózek, a także w wiele innych kombinacji sprawia, że jest bardzo wszechstronna, a każda praca związana z transportowaniem różnego rodzaju przedmiotów odbywa się szybciej i łatwiej. Worx Aerocart spełnia wszystkie funkcje tradycyjnej taczki, wyróżnia ją jednak opatentowana konstrukcja Turbo Lift, która dodatkowo powoduje, że 90kg obciążenie odczuwalne jest bardziej jak 7kg, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy nawet ciężkie przedmioty. Dzieje się tak, ponieważ Aerocart maksymalizuje dźwignię poprzez wyśrodkowanie najcięższej części załadunku bezpośrednio nad kołami, co zapewnia znakomitą stabilność, równowagę i jednocześnie ułatwia transport. Wózek ogrodowy WORX WG050 został wyposażony w 2 duże koła, dzięki czemu doskonale się porusza nawet w trudnym terenie. Koła posiadają pełne opony, co oznacza, że korzystanie z taczki jest wygodne i nie trzeba się martwić o konieczność pompowania kół. 

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

Szybki montaż i łatwe przechowywanie

Taczka dostarczana jest w częściach, jednak jej złożenie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Wystarczy zamocować koła i gotowe! Możliwości Aerocart są nieograniczone. W zestawie znajdziemy m.in. pasek ułatwiający transportowanie donic, butli, dużych kamieni, a także uchwyt do trzymania torby. Jeżeli nie masz dużo przestrzeni do przechowywania to taczka Worx będzie idealna dla Ciebie. Możesz ją łatwo przechowywać w pozycji pionowej, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Z drugiej strony warto pamiętać, że jest to wielofunkcyjny wózek 8w1, który możesz wykorzystać na 8 różnych sposobów.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

Więcej niż tylko taczka

Aerocart spełnia wiele funkcji, dzięki możliwości szybkiego przekształcenia taczki w wózek i odwrotnie. Wydawać by się mogło, że taka transformacja jest czasochłonna, w rzeczywistości jednak nie jest ani czasochłonna, a tym bardziej skomplikowana. Wystarczy pociągnąć sprężynowe pokrętło z każdej z podtrzymujących nóg, a następnie wysunąć je do przodu. Mówi się aż o 8 możliwościach zastosowań taczki Worx. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

 • Taczka ma pojemność 110 litrów, co doskonale się sprawdza przy przewożeniu różnych ładunków w ogrodzie.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

 • Wózek to jedna z najbardziej unikalnych cech Worx Aerocart. Specjalna półka o wymiarach 22"x5" może być używana do transportu skrzyń, przenoszenia płyt tarasowych, worków z cementem oraz dużego sprzętu AGD.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

 • Czyszczenie ogrodu lub terenu wokół domu może być trudnym zadaniem, szczególnie gdy próbujemy samodzielnie umieszczać zebrane liście lub trawę w specjalne torby do utylizacji. Dzięki wózkowi Aerocart praca stanie się łatwiejsza, ponieważ worki możemy umieścić w specjalnym uchwycie, a następnie łatwo przenieść je w miejsce utylizacji.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

 • Jeżeli w naszym ogrodzie znajdują się kamienie, donice z drzewkami ozdobnymi lub inne trudne do przeniesienie elementy dekoracyjne ogrodu, możemy do ich przenoszenia wykorzystać specjalną uprząż, którą mocuje się na wysuniętych ramionach wózka.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

 • Wózek można także wykorzystać do transportowania okrągłych przedmiotów: butli z wodą, beczek lub pojemników na śmieci. Specjalne klipsy cylindryczne mocuje się do boków wózka, aby zabezpieczyć okrągły przedmiot, który ma być przeniesiony z jednego miejsca do drugiego.

worx aerocart wielofunkcyjny wózek WG050

Charakterystyka produktu:

 • Doskonałe wyważenie dzięki opatentowanej konstrukcji
 • Ładowność aż do 140kg i pojemność 110 litrów
 • Ergonomiczne, gumowane uchwyty poprawiają chwyt i komfort użytkowania
 • W wózku zastosowano pełne koła, których nie trzeba pompować, co więcej nie grozi im przebicie
 • Pozycje rączek można regulować samodzielnie
 • Solidna, stalowa konstrukcja o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne
 • Dzięki opatentowanej konstrukcji Aerocart zyskujesz do 400% większą siłę udźwigu w porównaniu do tradycyjnej taczki
Komentarze
 • Administrator Narzedzia.pl 2021-03-23

  Dzień dobry, jedyne zamówienie na ten model taczki z 9 marca zostało doręczone dzień później. Dodatkowo ta taczka kosztuje prawie 600złotych, nie sprzedajemy jej w podanej cenie. Numer zamówienia, jaki wysyłamy klientom także wygląda inaczej. Czy na pewno zakupu dokonała Pani w naszym sklepie?

 • Magdalena 2021-03-15

  Zamówiłam taczkę 09.03.2021 Reklama taczki na fb P-24-M64-Q09-C62 prana-pl-198182265448890 Zapłacone przelewem wg ceny na fb: 99,95 Nie mam produktu, ani żadnej informacji Proszę o informację

Dodaj komentarz
* Pola wymagane