Wertykulator to "elektryczne grabie", które, w przeciwieństwie do grabi standardowych, pomagają użyźnić glebę i odświeżyć trawnik w łatwy i przyjemny sposób

Kup w Narzedzia.pl
Aerator BlackDecker GD300
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
443

 

Skuteczne odświeżenie trawnika
Porosty, mchy, chwasty i wierzchnia warstwa filcu sprawiają, że trawa obumiera i nie ma odpowiedniego dostępu do substancji odżywczych i wody. Wertykulacja, czyli usuwanie zanieczyszczeń z trawy i nacinanie darni w celu jej odżywienia to czasochłonne i męczące zajęcie, zwłaszcza gdy wykonujemy je tradycyjnymi narzędziami. Pomocny w takiej pracy okazać się może elektryczny wertykulator GD300 od Black & Decker. To bardzo łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże w szybki i wygodny sposób odświeżyć każdy trawnik w przydomowym ogrodzie.


Szybkie działanie
„Elektryczne grabie” Black & Decker wyposażone są w silnik o mocy 600W, dzięki któremu sprostają nawet gęstym trawiastym powierzchniom. Inne parametry urządzenia potwierdzają rozległy wachlarz zastosowań wertykulatora. Szerokość grabienia metalowych kolców, wynosząca 30 centymetrów wystarcza do pracy w dużych ogrodach. Natomiast centralny system regulacji wysokości zgarniania zanieczyszczeń pozwala na ustawienie, jednym ruchem pokrętła, jednej z trzech wysokości grabienia: -2cm, 3cm i 8cm.

Wertykulator GD300 wyposażono również w wózkowy typ rękojeści, co pozwala zachować prawidłową postawę podczas pracy, zaś mały ciężar urządzenia (7 kg) poprawia jego mobilność. Dużym atutem GD300 jest pojemny, trzydziestolitrowy kosz umieszczony z przodu, który nie wymaga częstego opróżniania, przez co wykonanie prac ogrodowych jest mniej czasochłonne.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane