Myślisz, że jak coś jest do wszystkie, to jest do niczego. Bosch udowadnia, że wcale tak nie musi być. Firma wprowadziła na rynek urządzenie wielofunkcyjne AMW 10 – jedno narzędzie do wielu zadań. Idealne podczas jesiennych prac w ogrodzie. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnych narzędzi do każdej z prac – AMW 10 zastąpi piłę, sekator i podkaszarkę.

Jednostka napędowa z systemem „Klick“ przyspiesza wymianę przystawek

Sercem i zarazem najistotniejszym elementem urządzenia AMW 10 Bosch jest jednostka napędowa. Została ona wyposażona w solidny silnik o mocy 1 000W, dzięki temu AMW 10 gwarantuje wysoką wydajność przy każdym zadaniu. AMW10 Bosch sprosta nawet najbardziej wymagającym pracom, jakie czekają na Ciebie w ogrodzie czy na działce. Jednostka napędowa AMW10 posiada ergonomiczną rękojeść z możliwością indywidualnego ustawienia i dopasowania do różnych zadań i długości ramienia. Urządzenie wielofunkcyjne AMW10 Bosch dzięki niewielkiej masie – 4,2kg – kompaktowej, krótkiej budowie (niecały 1m) oraz wyposażeniu w zintegrowany hak, można zawiesić i wygodnie przechowywać. Jednostka napędowa posiada system łatwej i beznarzędziowej wymiany przystawek – „Klik”. Dzięki temu montaż przystawek do koszenia, przycinania żywopłotów i cięcia gałęzi to kwestia trzech prostych czynności: odkręcenia śruby nastawczej, założenia przystawki do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia, a następnie dokręcenia śruby. Innowacyjny system sprawia, że narzędzie wielofunkcyjne Bosch w jednej chwili przystosujesz do podkaszania, do przycinania żywopłotów oraz do cięcia gałęzi.

AMW 10 jako podkaszarka

Z zamontowaną przystawką do podkaszania urządzenie AMW10, mające długość ok. 1,70 m, waży 5,5 kg. Wygięty drążek oraz pas na ramię ułatwiają podcinanie trawy. AMW 10 Bosch posiadają wykonane z tworzywa sztucznego nici tnące o grubości 3,5mm. Nici są bardzo trwałe i tną trawę wyjątkowo precyzyjnie. Średnica cięcia AMW 10 wynosząca 36 cm zapewnia szybkie tempo pracy.

AMW 10 jako sekator

AMW 10 po zamontowaniu specjalnej przystawki do przycinania żywopłotów oferuje długość listwy tnącej 43cm i odstęp pomiędzy nożami 15mm. Jednostce napędowej wraz z ostrzem ma ok. 2,30m długości. Listwę można obrócić o pełne 180 stopni, co pozwala lepiej dopasować się do warunków pracy. Dzięki temu sekator AMW 10 Bosch można ciąć wyższe żywopłoty także od góry, w poziomie, bez konieczności korzystania z drabiny. Urządzenie wielofunkcyjne Bosch wykonane zostało z myślą o każdym szczególny dla zapewnienia operatorowi maksymalnego komfortu pracy.

AMW 10 jako piła łańcuchowa

AMW 10 Bosch po zamontowaniu przystawka do cięcia gałęzi służy jako piła łańcuchowa. Prowadnica pozwala na cięcie gałęzi o średnicy 25cm. Przystawkę do cięcia gałęzi można zamontować bezpośrednio na jednostce napędowej AMW 10 Bosch lub na dodatkowym drążku. Bez dodatkowego drążka AMW10 ma długość 2,10m, z drążkiem 2,80m. Prędkość łańcucha wynosi 12m/s, co zapewnia szybkie tempo pracy urządzeniem wielofunkcyjnym AMW10 Bosch. Dodatkowym atutem jest automatyczny system smarowania, który zapobiega zatarciu łańcucha piły.

Przemyślane rozwiązania

Dzięki hakowi wszystkie trzy przystawki można zamocować na końcu drążka, podobnie jednostkę napędową, co ułatwia przechowywanie urządzenia wielofunkcyjnego AMW 10 Bosch. Nici tnące z tworzywa sztucznego do przystawki do podkaszania oraz prowadnica i łańcuch do przystawki do cięcia gałęzi są dostępne osobno, dzięki czemu możesz je skompletować w wybranej konfiguracji i wymienić na wypadek zużycia.

3w1 i 3 atuty

Narzędzie ogrodowe AMW 10RT to niezwykle uniwersalny sprzęt ogrodowy. AMW 10 RT Bosch to jednostka napędowa z trzema różnymi przystawkami: podkaszarka, sekator i piła do gałęzi. Wielofunkcyjne urządzenie wyposażone jest w silnik 1 000W, co gwarantuje wysoką moc przy każdym zadaniu. Innowacyjny system sprawia, że wymiana przystawek jest szybka i beznarzędziowa, dzięki temu jednej chwili przystosujesz urządzenie do koszenia czy cięcia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane