Rzemieślnicy zajmujący się pracami wykończeniowymi oraz montażem okien używają ukośnic i stolarskich pilarek tarczowych. Od kwietnia mają do dyspozycji piłę uniwersalną GTM 12 Professional firmy Bosch, która łączy zalety obu tych urządzeń. Wielofunkcyjna piła oferuje stuprocentową dokładność, a dzięki niewielkiej wadze, tylko 22 kg, jest także łatwa w transporcie. Wydajny silnik o mocy 1800 W gwarantuje szybkie tempo pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Ukośnica/pilarka stołowa Bosch GTM 12 JL
dostawa
wysyłka
8-11 dni
3 130,99

Przy aranżacji wnętrz, np. układaniu podłóg, zabudowie sufitów czy montażu paneli sufitowych i ściennych, dokładność ma absolutnie priorytetowe znaczenie. Parkiet i panele muszą być przycięte z równie dużą dokładnością, jak panele sufitowe i ścienne, tunele kablowe oraz profile aluminiowe. W pracach tych sprawdza się nowa uniwersalna piła Boscha.

Okna łukowe, drzwi francuskie, okna otwierane na zewnątrz, okna panoramiczne, świetliki sufitowe … różnorodności rozwiązań w branży okien dorównuje tylko liczba systemów ram drewnianych, aluminiowych lub z tworzyw sztucznych. Profile podłużne, aluminiowe i pasy szkła wymagają bardzo precyzyjnego przycięcia. Monterzy okien używają do tego ukośnic i stolarskich pilarek tarczowych – ale teraz mają do dyspozycji piłę uniwersalną GTM 12 Professional, która idealnie łączy zalety obu tych urządzeń.
Nowa piła ma rozkładaną górną część, co pozwala szybko zmienić ją w stolarską pilarkę tarczową o maksymalnej grubości cięcia 51 mm i sprawnie przyciąć do odpowiedniego rozmiaru dłuższe elementy konstrukcyjne, np. płyty drewniane. Potrafi także szybko przycinać na długość okładziny wewnętrzne i zewnętrzne, posiada bardzo wytrzymałą prowadnicę, która zapewnia wysoką dokładność cięcia. Wyjątkowo praktyczną funkcją tej prowadnicy jest możliwość zamocowania jej nad tarczą, co zapewnia odpowiednią ochronę w trakcie transportu.

Używana w funkcji ukośnicy, piła GTM 12 Professional zapewnia szybkie tempo pracy dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1800 W, np. podczas przycinania na wymiar parkietu lub paneli, a także przycinania na długość okładzin podłogowych i ściennych. Urządzenie jest wyposażone w funkcję łagodnego rozruchu, która gwarantuje wysoki komfort pracy. Wysokiej jakości frezowana skala kątowa pomaga użytkownikowi osiągnąć wysoką precyzję pracy, podobnie jak zintegrowany laser, który wskazuje linię cięcia urządzenia na materiale. Piła jest wyposażona we wbudowane oświetlenie, które ułatwia pracę w miejscach zaciemnionych. Podobnie jak pozostałe profesjonalne ukośnice oraz ukośnice do paneli, także GTM 12 Professional można stosować wraz ze stołem pilarskim GTA 3700 Professional.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane