Działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat firma oferuje narzędzia i elektronarzędzia. Obecnie marka rozwija swoje skrzydła w całej Europie Środkowej, a jej produkty są dostępne również w sklepach: narzedzia.pl i rotopino.pl

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętaki 1000V 6szt. Topex 39D155
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
46,99
Młotek ślusarski 500g Neo 25-015
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
36,99
Wkrętaki precyzyjne 7szt. Topex 39D551
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
34,99

Topex sprzedaje 42 miliony narzędzi rocznie, działa także na ponad 40 rynkach zagranicznych, oferując 5000 różnych modeli urządzeń. Co sekundę kupowane jest jedno narzędzie grupy Topex. Warto bowiem zaznaczyć, że w Grupie Topex mieszczą się marki: Topex, Neo i Graphite. Graphite to elektronarzędzia i akcesoria przeznaczone do intensywnego użytkowania, także przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Natomiast Neo odpowiada za narzędzia ręczne, których jakość została przetestowana laboratoryjnie i które wykonuje się w oparciu o najnowocześniejsze technologie. A jakie urządzenia oferuje Topex? Narzędzia i akcesoria do domu i ogrodu, często w bardzo przystępnej cenie.

Topex – idealny dla majsterkowiczów

W internetowych sklepach narzedzia.pl i rotopino.pl dostępna jest przede wszystkim szeroka oferta narzędzi ręcznych. Mamy więc klucze: nastawne, do rur, imbusy. Oprócz nich wkrętaki, młotki, nitownice, nożyce, pace/szpachle/kielnie, skrobaki, dłuta i inne.

 

 

Duży wybór panuje zwłaszcza wśród wkrętaków - zarówno pojedynczych, jak i umieszczonych w zestawach. Mamy więc komplet 7 wkrętaków precyzyjnych, w którym znajdziemy wkrętaki philips, imbusowe, płaskie, torx, z końcówkami w różnych rozmiarach. Na uwagę zasługuje również komplet wkrętaków precyzyjnych, w którym umieszczono narzędzia z końcówkami płaskimi: 1,5 mm, 2,5 mm, 3 mm, krzyżowymi: Ph00, Ph0, Ph1, TORX: T6, T7, T8, T9, Hex: Hx1,5, Hx2 mm oraz uchwyt. Całość jest zapakowana w praktycznej kasetce. Inną ciekawą ofertą jest komplet 6 wkrętaków 1000 V, a w nim próbnik 125-250 V i wkrętaki w rozmiarach: 3x100 mm, 4x100 mm, 5,5x100 mm, PH1x80 mm, PH2x100 mm.

Neo - narzędzia ręczne dla wymagających

W ofercie Neo znajdziemy wszelkiego rodzaju klucze, m. in.: nasadowe, imbusy, ręczne, grzechotki, klucze nastawne i do rur. Oprócz nich możemy zaopatrzyć się w nitownice, zaciskarki, młotki czy szczypce i kombinerki. Ciekawą propozycją są zestawy kluczy nasadowych: klucze 1/2" Torx 9 szt., klucze 1/4", 1/2" 71 szt., klucze 1/2" 23 szt., 32 szt., 38 szt. i 42 szt. Natomiast produkowane przez Neo młotki posiadają trzonki z drewna jesionowego i osłaniające je kołnierze. Główki młotków są odkuwane i hartowane indukcyjnie, a mocowanie główki przebiegło klinem stalowym. Można zaopatrzyć się w młotki o masie od 450 do 1200 g.

 

 

Graphite, czyli elektronarzędzia

W proponowanych przez markę Graphite narzędziach znaleźć możemy: wiertarki, wiertarko-wkrętarki, szlifierki, wyrzynarki, młotowiertarki, mieszarki, młoty kujące i wiele innych. Wiertarka udarowa o najmniejszej mocy - 550 W - dostępna w sklepie narzedzia.pl, to model 58G715. Wiertarka posiada funkcję płynnej regulacji obrotów, co znacznie ułatwia działanie, pozwalając na dobranie parametrów pracy do konkretnego materiału. Sprzęt poradzi sobie z wykonywaniem otworów w materiałach drewnopochodnych, metalu, tworzywach sztucznych czy ceramice, a w funkcji z udarem - w betonie i cegle. Narzędzie dysponuje blokadą włącznika do pracy ciągłej i dodatkową rękojeścią z pełną regulacją ustawienia. Największą mocą, spośród narzędzi dostępnych w naszych sklepach, operuje wiertarka udarowa 58G711. To urządzenie dwubiegowe, co pozwala na dostosowanie momentu i obrotów do konkretnych prac. Rękojeść urządzenia jest antypoślizgowa, i umożliwia jego pewny chwyt. Dzięki aluminiowemu korpusowi przekładni maszyna zachowuje dłuższą żywotność i większą wydajność chłodzenia. Tak jak swoja poprzedniczka, tak i ta wiertarka ma rękojeść dodatkową i blokadę włącznika do pracy ciągłej.

 

 

Jak widać, każdy użytkownik (elektro)narzędzi może bez trudu znaleźć w ofercie Topex odpowiednią maszynę dla siebie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane