Nowość marki Stanley to mały i prosty w obsłudze miernik odległości, który doskonale uzupełnia ofertę narzędzi laserowych tej firmy.

Laserowe urządzenia do wykonywania pomiarów w otwartych przestrzeniach to już standard. Na co dzień posługują się nimi geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci. Precyzja i wygoda, jakie wiążą się ze stosowaniem dalmierzy laserowych sprawiają, że coraz częściej służą one także do pomiarów w zamkniętych pomieszczeniach. TLM 130 marki Stanley to urządzenie, które najlepiej sprawdzi się podczas przeprowadzania takich właśnie prac. Maksymalny zasięg dalmierza wynosi bowiem 30 m.Główne zalety TLM 130 to prostota, łatwa obsługa i małe rozmiary. Nowy miernik laserowy Stanley wyróżnia także szybkość i wygoda uzyskiwania pomiarów. Przy jego pomocy można istotnie zoptymalizować nakład czasu i pracy poświęcanego na czynności pomiarowe. Użycie tradycyjnych metod i narzędzi wymaga bowiem zaangażowania kilku osób, a dzięki nowoczesnemu dalmierzowi Stanley ze wszystkim poradzi sobie tylko jedna osoba.

Podstawowa funkcja TLM 130 to pomiar odległości, dokonywany przez to urządzenie z dokładnością 3 mm. Przy użyciu nowego dalmierza Stanley można zmierzyć także powierzchnię i objętość obiektu czy pomieszczenia. Wyniki pomiaru podawane są przez TLM 130 zarówno w jednostkach metrycznych, jak i calowych. Dzięki wbudowanemu w urządzenie kalkulatorowi, skorzystać można z praktycznej funkcji dodawania i odejmowania odległości oraz obliczania powierzchni i kubatury pomieszczeń. Dalmierz sprzedawany jest w zestawie z etui i baterią 9V, która wystarcza na 3 000 pomiarów.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz