Producent profesjonalnych elektronarzędzi, firma DeWALT, oferuje nową tarczę diamentową DT3752 o średnicy 335 mm, jako zamiennik, o 100-krotnie wydłużonej żywotności w stosunku do standardowych tarcz ściernych. Tarcze umożliwiają cięcie różnych profili i kształtowników stalowych.

Kup w Narzedzia.pl
Tarcza do porcelany i kamienia 250mm DeWalt DT3734
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
249
Tarcza 250mm do płytek ceramicznych DeWalt DT3733
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
185,99
Diamentowa tarcza tnąca 230x22,2mm DeWalt DT3731
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
95,49

DeWALT wprowadza do sprzedaży nową tarczę diamentową DT3725Diament jako najtwardszy dostępny materiał znajduje szerokie zastosowanie przy produkcji szerokiej gamy narzędzi. Ze względu na swe właściwości jest stosowany do wytwarzania akcesoriów do cięcia, skrawania, szlifowania i polerowania twardych materiałów takich jak kamień, beton, stal.
Firma DeWALT wprowadza do sprzedaży nową tarczę diamentową DT3725 o 100-krotnie wydłużonej żywotności w stosunku do standardowych tarcz ściernych. Tarcza wyposażona jest w segment z diamentowym nasypem na całym obwodzie tarczy. Przeznaczona jest do cięcia stali oraz metali nieżelaznych za pomocą przecinarek stacjonarnych, do których dotąd stosowano ścierne tarcze korundowe.

Zaawansowana technologia przyspawanych laserowo ziaren diamentowych gwarantuje wytrzymałość oraz umożliwia cięcie metalu z szybkością tarczy ściernicowej. Stalowy korpus tarczy oraz  zastosowanie segmentu diamentowego na obwodzie zapewnia stałą głębokość cięcia, co w przypadku standardowych tarcz korundowych jest niemożliwe ze względu na ich szybsze zużycie. Nowe tarcze diamentowe DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane