Oferta firmy Stanley wzbogacona została o nowe piły z nowoczesnej linii narzędzi FatMax: piłę do prac wykończeniowych, piłę otwornicę oraz grzbietnicę.

Kup w Narzedzia.pl
Piła płatnica jet-cut 11/cal 380mm [l] Stanley S/15-594-2
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
71,49

Piłowanie jest jedną z najczęściej wykonywanych czynności zarówno podczas kompleksowych remontów, jak też drobnych prac w przydomowych warsztatach. Cięcie boazerii, profili czy płyt gipsowo-kartonowych jest szybsze i dużo prostsze, jeśli używamy do tego odpowiedniego sprzętu. Producent narzędzi marki Stanley wprowadza do oferty piły, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów. Trzy nowe modele - piła do prac wykończeniowych, piła otwornica i grzbietnica – reprezentują bowiem nowoczesną linię narzędzi FatMax.

Nowe piły Stanley wyposażono w bimateriałową rękojeść gwarantującą pewny chwyt, a w związku z tym pełen komfort podczas piłowania. Wykonano ją z tworzywa ABS, które gwarantuje jej dużą wytrzymałość. Rękojeść przymocowano do brzeszczotu za pomocą solidnych śrub. Dzięki temu korzystanie z piły jest całkowicie bezpieczne. Uchwyt narzędzia został zaprojektowany tak, aby odpowiadał kształtowi dłoni, a prowadzenie piły odbywało się przy wykorzystaniu kciuka.

Grzbiet wszystkich trzech modeli pił Stanley z linii FatMax został specjalnie wzmocniony. Rozwiązanie to pozwala uniknąć nadmiernego wyginania się brzeszczotu piły oraz ułatwia cięcie w linii prostej bez konieczności wielokrotnej korekty ustawienia narzędzia. Zarówno w pile do prac wykończeniowych, pile otwornicy jak i grzbietnicy zastosowano zęby typu Jet-Cut z trzema szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne cięcie w obu kierunkach. Dzięki wbudowanemu w rękojeść kątownikowi piły z linii FatMax dają też możliwość trasowania kątów 45° i 90°.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz