autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Komfort pracy zwiększa jej efektywność, dlatego każdy przedsiębiorca ceni sobie narzędzia, których jego pracownicy będą chętnie używali. Firma Proma Polska, wyłączny dystrybutor marki WORX w Polsce, daje szansę pracy profesjonalnymi elektronarzędziami, stworzonymi wprost do indywidualnych potrzeb.

Kup w Narzedzia.pl

Głównym przeznaczeniem szlifierek kątowych marki WORX jest obróbka stali. Jednak dzięki zastosowaniu w niektórych modelach funkcji płynnej regulacji obrotów, zakres działań z użyciem szlifierki można znacznie rozszerzyć. Wybrane modele posiadają ogranicznik prądu rozruchowego i funkcję „Speed control” pozwalającą na utrzymanie stałej prędkości, niezależnie od napotkanego oporu. Nareszcie praca jest bardziej efektywna, a szlifierka nie zwalnia obrotów przy większym obciążeniu.

W ofercie firmy PROMA Polska dostępne są trzy warianty szlifierek marki WORX o średnicy tarczy 125mm, co pozwala na wybór urządzenia zgodnie z naszymi potrzebami. W zależności od pracy jaką będziemy wykonywać, możemy wybrać szlifierki o mocy 850W, 1050W.

Dzięki zastosowanemu w szlifierkach kątowych marki WORX dodatkowego uchwytu antywibracyjnego „Antivibration Handle” można zapomnieć o tym nieprzyjemnym odczuciu wibracji podczas pracy szlifierką. Uchwyt ten, wykonany ze specjalnie dobranej mieszanki elastomerów, sprzężony z korpusem maszyny separuje wibracje narzędzia.

Smukły kształt szlifierek kątowych marki WORX, oraz pokryte guma uchwyty pozwalają na lepsze manewrowanie i kontrolę nad urządzeniem podczas pracy. Większy zasięg pola roboczego zapewnia dłuższy, 3 metrowy przewód zasilający.
Łatwa regulacja osłony tarczy w szlifierkach poprawia bezpieczeństwo użytkowania.

Obudowa przekładni wykonana jest ze stopu aluminium, co czyni ją bardzo wytrzymałą, a całe urządzenie lekkim.
Praca ze szlifierką wiąże się niestety często z przebywaniem w bardzo zapylonych pomieszczeniach. Pracownik może się zabezpieczyć przy pomocy maski, ale jak ochronić naszą szlifierkę przed niszczącym działaniem pyłu i kurzu? Dzięki specjalnej konstrukcji szlifierki marki WORX wyposażonej w uszczelniony przełącznik Rocker ten problem przestanie dla nas istnieć.

Firma Proma Polska, wyłączny dystrybutor marki WORX w Polsce, zapewnia długi, bo aż 5 letni program gwarancyjny na wszystkie narzędzia tej marki.

Ewentualne problemy rozwiązywane są przez pracowników serwisu w czasie nie dłuższym, niż 48 godzin, od momentu dostarczenia narzędzia do serwisu. Nareszcie nie czekasz tygodniami na stwierdzenie usterki. A naprawa gwarancyjna przeprowadzana jest szybko, sprawnie i fachowo.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane