Szukasz urządzenia do precyzyjnej obróbki drobnych elementów. Jesteś modelarzem i myślisz o nowym nabytku? Chcesz kupić mikronarzędzie i nie wiesz, co wybrać? Zobacz, szlifierkę wielofunkcyjną Itamati i jej możliwości.

Do jakiej pracy?

Szlifierka wielofunkcyjna ITAMATI znajdzie szerokie zastosowanie w warsztacie każdego majsterkowicza. Przeznaczona jest głównie do precyzyjnej obróbki, czyszczenia elementów metalowych, usuwania rdzy, starych powłok lakierniczych i do podobnych prac. Z jej pomocą można wykonać wiele różnorodnych działań, np. używając ściernic wachlarzowych lub ceramicznych, precyzyjnie wyszlifujemy metalowe kształtowniki, które z kolei tarczami tnącymi o niewielkich średnicach przytniemy na dokładny wymiar. Detale wykonane z metali lub tworzyw sztucznych obrobimy odpowiednimi frezami trzpieniowymi. Gdy użyjemy szczotek drucianych, szlifierką prostą dokładnie oczyścimy wszelkie powierzchnie. To elektronarzędzie doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu prac polerskich z użyciem ściernic na trzpieniu czy filców.

Zobacz wszystkie szlifierki wielofunkcyjne w sklepie narzedzia.pl

Atuty

Kompaktowa konstrukcja szlifierki i wąska rękojeść pokryta okładziną typu Softgtip, powodują, że urządzenie można swobodnie obsługiwać jedną ręką a łatwy w obsłudze włącznik zapobiega jego przypadkowemu uruchomieniu. Blokada wrzeciona gwarantuje szybką i sprawną wymianę narzędzi roboczych. Szlifierka wyposażona została w regulator prędkości, co pozwala dostosować tryb pracy do oczekiwań operatora. Narzędzie, dzięki szerokiemu zakresowi regulacji prędkości (8000-33000 min-1) gwarantuje precyzyjne działanie i wysokie efekty szlifowania, cięcia oraz polerowania. Szlifierka zapewnia stałe obroty w szerokim zakresie obciążeń. Niewielka masa (tylko 0,7 kg) zapewnia szybkość i swobodę pracy. Szlifierka wielofunkcyjna ITAMATI została wyposażona w bogaty komplet akcesoriów, co sprawia, że od razu możesz przystępować do pracy.

Podsumowując

1. Szlifierka wielofunkcyjna Itamati służy do precyzyjnego szlifowania, polerowania, frezowania, grawerowania, cięcia, a także usuwania rdzy, obróbki wykończeniowej gwintowników, narzędzi i innych drobnych elementów

2. Przeznaczona do precyzyjnej obróbki drewna, metali, kamieni i tworzyw sztucznych

3. Dostarczana z bogatym zestawem akcesoriów, które czynią z niej urządzenie wielozadaniowe

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane