Szybko wyszlifuje małe i średnie powierzchnie z drewna i metalu. Dzięki niej twoje wnętrza w niedługim czasie i przy minimalnym wysiłku będą wyglądały jak nowe.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka wibracyjna Worksite FSD146
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
160

Szlifierka wibracyjna to urządzenie służące do obróbki końcowej materiałów, czyli wygładzania i polerowania powierzchni. Szlifierka marki FERM Powerline, nowość w ofercie firmy Proma Polska, przeznaczona jest do szlifowania powierzchni płaskich. Dzięki swojej niewielkiej masie (zaledwie 1,3 kg), wygodnej rączce i ergonomicznej budowie jest ona wyjątkowo łatwa w eksploatacji, a sam jej wygląd przywodzi na myśl futurystyczne obrazy. Niewielki rozmiar tego urządzenia sprzyja pracom we wnętrzach, bowiem pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc oraz na wyszlifowanie dowolnego przedmiotu nawet w domowym salonie, czy kuchni.
Głównym zastosowaniem szlifierki FDOS-150 jest renowacja mebli i przeróbka wnętrz domu, mieszkania oraz infrastruktury wiejskiej.

Chcąc zmienić odcienie i kolory panujące we wnętrzach na początek musimy zając się usunięciem starych farb i lakierów przed nałożeniem nowych. Szlifierka marki FERM Powerline sprawdza się doskonale w pracy w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ dzięki załączonemu do niej workowi i systemowi odsysania pyłu pozostawia miejsce pracy w idealnej czystości. Czyste i zdrowe pozostają również drogi oddechowe użytkownika i osób przebywających w otoczeniu. Dzięki zamocowaniu papieru ściernego do stopy szlifierki za pomocą rzep wymiana elementu szlifującego jest wyjątkowo prosta. Oprócz tego możemy użyć tradycyjnego papieru ściernego z rolki. Dzięki temu poza niską ceną zakupu tego urządzenia koszty jego eksploatacji są naprawdę niewielkie.

Za pomocą szlifierki wibracyjnej FDOS-150 można w sposób niemal magiczny odmienić stary stół, krzesło, stopnie schodów, poręcz, drewniany parapet, czy wysłużone i obdrapane ościeże drzwi w przedmioty zupełnie nowe, niepodobne do swoich dawnych wizerunków. Po oszlifowaniu powierzchni pozostaje jedynie wziąć pędzel i nałożyć na nie farbę, której kolor odświeży nasze zmysły i wprawi naszą rodzinę, znajomych i przyjaciół w niekłamany zachwyt.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane