Zapomnij o zapylonym warsztacie i gryzącym uczuciu pyłu w gardle. Dzięki szlifierce oscylacyjnej WU650 marki WORX wyposażonej w system odsysania pyłu dokładnie wyszlifujemy drewniane powierzchnie, nie wzbijając przy tym tumanu kurzu.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka oscylacyjna Worx WX641
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
272,49

By stare powierzchnie drewniane mogły nabrać nowego blasku muszą być umiejętnie odnowione. Przed nałożeniem lakieru drewno należy dokładnie wyszlifować papierem ściernym. To zadanie może wydawać się bardzo skomplikowane, ale przy użyciu szlifierki oscylacyjnej WU650 marki WORX będzie dziecinnie proste.

Będąca podstawowym modelem w ofercie WORX szlifierka WU650 wyposażona jest w silnik komutatorowy o mocy 300W. Napędza on przekładnie mimośrodową, emitującą drgania z możliwością regulacji w zakresie 5000-12000 min., średnica oscylacji wynosi 2.5mm. Urządzenie pozwala na używanie krążków ściernych o średnicy 125 mm, mocowanych za pomocą rzepa.

Czysta praca – bez sprzątania

Efektywne usunięcie starej warstwy pokrywającej drewno wymaga użycia szlifierki. Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX wyposażona jest we własny bardzo wydajny układ odsysania pyłu, co czyni pracę bardziej komfortową, a miejsce pracy czystym. Resztki ścieranej powierzchni przenoszone są do załączonego worka pyłowego, zamocowanego do obudowy szlifierki. Istnieje także możliwość zwiększenia wydajności i czystości pracy poprzez połączenie z odkurzaczem przemysłowym.

Nie tylko pracownik, ale także samo urządzenie chronione jest przed pyłem. Wyłącznik główny jest dodatkowo odseparowany od zanieczyszczeń poprzez gumowa osłonę.

 

Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX posiada ergonomiczną rękojeść z miękką powierzchnią, zapewniającą pewny i wygodny chwyt. Skuteczne odseparowanie wibracji od rękojeści pozwala na dłuższą pracę urządzeniem bez nieprzyjemnego uczucia mrowienia w dłoni. Kompaktowa budowa szlifierki ułatwia manewrowanie i podwyższa komfort pracy.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane