Szlifierka kątowa radzi sobie z obróbką twardych materiałów, dlatego profesjonaliści oraz ambitni majsterkowicze tak sobie pracę tego urządzenia cenią. Szlifowanie, cięcie, polerowanie nie sprawia problemu z odpowiednio do tych czynności dobranym narzędziem

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Metabo W 750-125
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
217,90
Szlifierka kątowa Bosch GWS 9-125
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
327
367
Szlifierka kątowa Yato YT-82099
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
267,49
Szlifierka kątowa X-Lock Bosch GWX 9-125 S
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
513,99
Szlifierka kątowa AEG BEWS18-125BL-0
dostawa
wysyłka
>12 dni
679

Szlifierka kątowa Bosch GWS 850 CE

Szlifierka kątowa Bosch GWS 850 CE to kompaktowe i skuteczne narzędzie przeznaczone do działania z tarczami o średnicy 125 mm. Uzwojenia silnika urządzenia są opancerzone, dzięki czemu zyskuje on ochronę nie tylko przed pyłem, ale i zyskuje dłuższą żywotność. Podobnie jak wiele innych narzędzi niemieckiej marki, ta szlifierka kątowa posiada System Constant Electronic - układ elektroniczny z mikroprocesorem, który utrzymuje prędkość obrotową. Warto dodać, że sprzęt dysponuje wyłącznikiem przeciążeniowym, systemem łagodnego rozruchu oraz ogranicznikiem prądu rozruchowego. Produceni nie zapomnieli o bezpieczeństwie uzytkowania maszyny. GWS 850 CE ma nieobracalną osłonę, którą można łatwo przestawiać. Komfort użytkowania urządzenia zapewnia wyprofilowana obudowa, a głowica o małym rozmiarze rozwiązuje problem z pracą w miejscach o trudnym dostępie. Rękojeść pomocnicza do zamocowania z prawej lub lewej strony.

 

Wybierz szlifierkę kątową w sklepie narzedzia.pl

 

 

GWS 850 CE ma moc 850 W, a liczba obrotów osiąganych przez nią na minutę wynosi od 2800 do 11000. Narzędzie waży 1,9 kg. W wyposażeniu podstawowym szlifierki kątowej znajdziemy osłonę tarczy, rękojeść dodatkową, kołnierz mocujący, śrubę zaciskową, klucz oczkowy. Sprzęt w opakowaniu kartonowym.

 

Szlifierka kątowa Makita GA5030

Kolejne narzędzie, nad którego zakupem warto się zastanowić, to szlifierka kątowa Makita GA5030. Dzięki niewielkim gabarytom i lekkości urządzeniem łatwo się manewruje, także w miejscach o utrudnionym dostępie. Warto dodać, że średnica korpusu szlifierki kątowej umożliwia pewny i wygodny chwyt jedną ręką. Urządzenie podwójnie izolowane.

 

Moc narzędzia to 720 W, a jego prędkość obrotowa wynosi do 11000 obr./min. Gwint wrzeciona to M14x2, a średnica ściernicy - 125 mm. Szlifierka kątowa Makita GA5030 waży 1,8 kg. W jej wyposażeniu znajdziemy: osłonę, uchwyt boczny, kołnierz mocujący, nakrętkę kołnierza, klucz do nakrętek czołowych oraz ściernicę zgrubną.

 

Szlifierka kątowa Hitachi G13SB3

Szlifierka kątowa Hitachi G13SB3 jest urządzeniem wyposażonym w szereg ciekawych rozwiązań. Jedno z nich stanowi blokada wrzeciona, która usprawnia wymianę tarczy. Niska głowica umozliwia łatwe manewrowanie narzędziem, posiada ono również doskonałe zabezpieczenie przeciwpyłowe. G13SB3 wyróżnia się ergonomiczną obudową, posiada trwały i wydajny silnik odporny na przeciążenia. Uzwojenia silnika szlifierki kątowej są doskonale izolowane, a żywotność szczotek węglowa - bardzo długa.

 

 

Moc narzędzia to 1300 W, a średnica tarczy - 125 mm. Prędkość obrotowa wynosi 10000 obrotów na minutę, a gwint wrzeciona to M14. Masa narzędzia wynosi 1,9 kg. W wyposażeniu podstawowym G13SB3 znajdziemy osłonę tarczy, rękojeść boczną, klucz i tarczę do szlifowania.

Szlifierka kątowa DeWalt D28132C

Kolejna szlifierka kątowa o bardzo dobrych parametrach to DeWalt D28132C. Sprzęt posiada system wyrzucania pyłu, który usuwa większość cząsteczek z powietrza chłodzącego silnik, co z kolei zapobiega uszkodzeniom izolacji i zatarciom silnika. Warto wspomnieć o samoodłączających się szczotkach, chroniących uzwojenia przed uszkodzeniem pod koniec ich użytkowania. Znacząco wpływa to na zwiększenie żywotności silnika. Osłonę sprzętu zdejmuje się sprawnie i beznarzędziowo, a jego rękojeść jest antywibracyjna. D28132C bez kłopotu można pewnie chwycić jedną ręką, obudowa przekładni o niskim profilu gwarantuje działanie w miejscach o trudnym dostępie. W pełni izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika, jest on także zabezpieczony przed pyłem. Dodajmy, że kołnierz przeciwblokujący szlifierki kątowej zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic, a ramię szczotkotrzymacza składa się z jednego elementu, dzięki czemu szczotki nie zawieszą się w trudnych warunkach.

 

 

Moc pobierana sprzętu wynosi 1200 W, a jego prędkość bez obciążenia - 10000 obr./min. Maksymalna średnica tarczy to 125 mm, a gwint wrzeciona - M14. Długość D28132C wynosi 285 mm, a wysokość - 80 mm. W dostarczanym ze szlifierką kątową wyposażeniu znajdują się: osłona, rękojeść boczna, wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic, klucz.

 

Szlifierka kątowa BlackDecker KG725

Szlifierka kątowa BlackDecker KG725 posiada tarczę o średnicy 125 mm, co gwarantuje właściwy kompromis między głębokością cięcia a manewrowalnością. Urządzenie idealnie sprawdza się w większych pracach okołodomowych. Narzędzie wyposażono w 3-pozycyjną rękojeść boczną, co zapewnia bezpieczeństwo i lepszą sterowalność. Dodajmy, że osłona jest w szlifierce kątowej ustawiana beznarzędziowo, do zastosowania również blokowanie włączania obrotów do pracy ciągłej. Rękojeść tylna umożliwia swbodne i wygodne użytkowanie KG725, dzięki przewodowi o długości 3 m operator zyskuje łatwy dostęp do pola pracy bez konieczności używania przedłużacza.

 

 

Moc pobierana sprzętu to 701 W, gwint - M14, a prędkość bez obciążenia - 1000 obr./min. W wyposażeniu podstawowym szlifierki kątowej BlackDecker KG725 znajdziemy osłonę tarczy i rękojeść boczną.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane