Akumulatorowa szlifierka prosta GGS 18 V-Li Bosch Professional to kompaktowe narzędzie dla profesjonalistów

Jeśli szukasz szlifierki, która posiada czterobiegunowy silnik, wytrzymały i wydajny, GGS 18 V-Li będzie odpowiednim wyborem. Narzędzie osiąga prędkość obrotową (bez obciążenia) 22000 obrotów na minutę. Informacje te zaliczyć możemy do najważniejszych parametrów, charakteryzujących to urządzenie. Pamiętajmy także o zwartej konstrukcji i niewielkiej wadze, które każdemu profesjonaliście zapewniają komfortowe użytkowanie szlifierki.

 

Wybierz szlifierkę kątową Bosch Professional w sklepie narzedzia.pl

 

Szlifierka prosta GGS 18 V-Li Bosch Professional przyda się wszędzie tam, gdzie trzeba dokonać obróbki ściernej i szlifowania powierzchni. Dzięki odpowiednio hartowanemu, 6-milimetrowemu zaciskowi, nie stanowi problemu używanie narzędzie do precyzyjnego szlifowania, ścierania i frezowania.

 

 

GGS 18 V-Li charakteryzuje kompaktowa budowa, posiadanie wyjatkowo krótkiego kołnierza oraz wąskiej rękojeści Softgrip. Daje to operatorowi dużą swobodę działania, można pracować urządzeniem używając tylko jednej ręki. Ciekawą sprawą jest zamontowanie mechanizmu „Two motion switch”. Do czego się on przydaje? Służy temu, by użytkownik nie musiał się obawiać przypadkowego włączenia urządzenia. Łatwej obsłudze sprzyja również niewielka waga narzędzia – 1,8 kg – i jego wysoka prędkość obrotowa – 22 000 obrotów na minutę. Działanie w miejscach, gdzie dostęp jest utrudniony, gdzie jest ciasno, nie będzie już dłużej wyzwaniem, ale oczywistością. Dzięki GGS 18 V-Li Professional praca będzie więc przebiegać sprawnie, swobodnie.

 

To bezprzewodowe narzędzie posiada akumulator litowo-jonowy 3,0 Ah wykonany w innowacyjnej technologii Bosch Premium. Sprawia ona, że maksymalny czas pracy akumulatora jest większy aż o 400%. Inne działanie ma natomiast ECP (Electronic Cell Protection) – system elektronicznej ochrony ogniw. Zapobiega on ich przeciążeniu, przegrzaniu i całkowitemu rozładowaniu się. Wszystkie te elementy zapowniają akumulatorowi dłuższą żywotność. A jeśli mowa o akumulatorze – nie posiada on efektu pamięci, nie samorozładowuje się, co sprawia, że ze szlifierki kątowej prostej GGS 18 V-Li Bosch Professional od razu można korzystać, nawet po kilkumiesięcznej przerwie. O tym, jak długo jeszcze akumulator będzie zdatny do użycia, informuje operatora narzędzia specjalny wskaźnik naładowania.

 

W wyposażeniu standardowym GGS 18 V-Li znajdują się: L-BOXX, szybka ładowarka, wkład głęboko tłoczony GGS, akumulator Li-Ion 3,0 Ah.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz