Zastanawiasz się nad zakupem szlifierki kątowej? Nie wiesz, jaką wybrać? Zobacz opinię użytkowników o szlifierce kątowej Dedra DED7951. Poznaj jej atuty i sprawdź, jak spisuje się podczas pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Dedra DED7951
dostawa
wysyłka
8-11 dni
213,99

Szlifierka kątowa Dedra DED7951 – do jakiej pracy?

Szlifierka kątowa Dedra DED7951 przeznaczona jest do cięcia, szlifowania metalu, materiałów budowlanych tj. płytek ceramicznych, cegły, gresu czy drewna. Sprawdzi się podczas obróbki i oczyszczania powierzchni płaskich i wypukłych. Szlifierka adresowana jest do majsterkowiczów, jak również mniej czy bardziej zaawansowanych wykonawców.

Zobacz wszystkie produkty Dedra w sklepie narzedzia.pl!

Plusy szlifierki kątowej Dedra

Szlifierka kątowa Dedra DED791 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co widać już na pierwszy rzut oka. Jest poręczna i dobrze się nią pracuje. Dużym plusem szlifierki kątowej Dedra jest rękojeść dodatkowa z możliwością mocowania w 3 pozycjach, a także solidna osłona, którą można przesuwać i dostosować do konkretnych wymogów pracy. Posiada włącznik suwakowy, umieszczony pod ręką, dzięki czemu włączanie i wyłączanie jest łatwe oraz bezpieczne dla samego użytkownika.

Jak pracuje szlifierka kątowa DED7951?

Przygotowanie do pracy szlifierki Dedra DED7951 nie stanowi problemu. Jest intuicyjne podobnie jak sama obsługa. Jest to typowa szlifierka kątowa, więc można nią pracować od razu bez specjalnego szkolenia czy przygotowania. Solidna osłona tarczy zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Ponadto, dobrze leży w dłoni, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad urządzeniem.  Szlifierka kątowa Dedra DED7951 wyposażona jest w solidny silnik, który gwarantuje bezawaryjną pracę. Jak podkreślają użytkownicy, szlifierka dobrze sobie radzi zarówno ze szlifowaniem, jak i cięciem – płytki ceramiczne, metalowe rury, itp.

Przeczytaj także: Jaka szlifierka kątowa?

Drobne minusy

Szlifierka kątowa cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników i wypada bardzo korzystnie podczas testów. Jeżeli jednak mamy być szczerzy, to Dedra DED7951 nie jest pozbawiona wad. Brakuje regulacji obrotów, ale jest to nieosiągalne w tej kategorii cenowej. Szlifierka ma nieco większą wagę od innych szlifierek 125mm. Nie utrudnia to jednak specjalnie pracy.

Reasumując

Użytkownicy podkreślają, iż największym atutem szlifierki kątowej Dedra DED7951 jest wysoka jakość urządzenia w stosunku do korzystnej ceny. Dodatkowo, posiada wszystko, co niezbędne do pracy. Wyposażenie jest kompletne: klucz, zapasowe szczotki do wirnika, dodatkowa rękojeść, osłona tarczy. Szlifierka bez wątpienia spełni oczekiwania najbardziej wymagającego użytkownika.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Wojtek 2015-11-04

    Bardzo się grzeje i bardzo głośno pracuje. Ładny ma kolor :)

Dodaj komentarz
* Pola wymagane