Jak wyciąć dynię na Halloween?

Zbliża się Halloween. Chcesz wprowadzić nastrój strachu i grozy w swoim domu? Pomożemy Ci przygotować lampiony z dyni. Takie kreatywne działania z pewnością dostarczy dużo zabawy i rozrywki. Wystarczy wybrać dynię i można przystąpić do dzieła z narzędziem wielofunkcyjnym Dremel.

Rustykalna lampka nocna - projekt DIY

Wiadomo, że każda drobna zmiana we wnętrzach potrafi zdziałać cuda. Jeżeli lubisz zmiany i szukasz pomysłu na szybką, noworoczną metamorfozę sypialni, w poniższej instrukcji podpowiadamy jak wykonać prostą i zarazem bardzo efektowną lampkę nocną w stylu rustykalnym.

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem - projekt DIY

Często rodzice stają przed trudnym zadaniem jakim jest zakup mebelka do dziecięcego pokoiku. Wybierając krzesełko zastanawiają się, czy kupić coś na teraz, czy może od razu zakupić mebel, który posłuży na kolejne lata. Marka Bosch wie jak z tego wybrnąć i podpowiada jak krok po kroku samodzielnie zrobić krzesełko, które będzie "rosło" razem z dzieckiem.

Ranking najlepszych szlifierek kątowych 115mm

Szukasz małej szlifierki kątowej do użytku domowego? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych szlifierek kątowych 115mm. Tego rodzaju szlifierki dedykowane są do okazjonalnych prac, stąd głównie produkuje się je dla majsterkowiczów. Najmniejsze szlifierki idealnie się sprawdzają do szlifowania oraz oczyszczania powierzchni. Nasz ranking oparliśmy o opinie naszych klientów. Uwzględniliśmy modele elektryczne oraz akumulatorowe.

Test szlifierki kątowej Graphite 59G186

Zastanawiasz się nad wyborem szlifierki kątowej 125mm? Poddaliśmy testom szlifierkę kątową Graphite 59G186. Sprawdź, co o niej sądzą użytkownicy. Poznaj wszystkie plusy i minusy. Może szlifierka kątowa Graphite 59G186 odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Szlifierka wielofunkcyjna ITAMATI - do jakiej pracy?

Szukasz urządzenia do precyzyjnej obróbki drobnych elementów. Jesteś modelarzem i myślisz o nowym nabytku? Chcesz kupić mikronarzędzie i nie wiesz, co wybrać? Zobacz, szlifierkę wielofunkcyjną Itamati i jej możliwości.

Jaką średnicę tarczy szlifierki kątowej wybrać?

Zastanawiasz się nad wyborem szlifierki kątowej? Nie wiesz, jaka jest dla Ciebie odpowiednia? Aby wybrać optymalny model należy odpowiedzieć sobie na pytanie: jak często będziemy korzystać ze szlifierki i jakie prace będziemy nią wykonywać?

Nowa wielofunkcyjna szlifierka Skil Fox 6w1

Skil wprowadził na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Fox 6w1. Narzędzie zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas pracy i łączy zalety szlifierki mimośrodowej, szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta.

Papier ścierny – jaką granulację wybrać?

Papier ścierny stanowi podstawowe wyposażenie skrzynki majsterkowicza. Stosowany jest do szlifowania drewna jak i matowienia powierzchni pokrytych farbą i lakierem. Ale czy każdy papier jest taki sam?

Ciekawa gra w statki z narzędziami Bosch

Mroźne zimowe wieczory najchętniej spędzamy w domowym zaciszu. Aby jednak nie tracić okazji do towarzyskich spotkań, podsuwamy świetny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi. „Zimowa gra w statki” to oryginalna odsłona tradycyjnej gry, którą każdy zna z czasów dzieciństwa. Poniższa propozycja nie tylko zaskakuje pomysłowością jej interpretacji i wykonaniem, ale też gwarantuje doskonałą rozrywkę i wskazane o tej porze roku podgrzanie atmosfery
Strona 1 z 2