Szukasz sprytnego urządzenia do obróbki ścian? Zobacz, jak sprawuje się szlifierka Bosch PWR 180CE. Zarówno, zaawansowani użytkownicy indywidualni, jak i małe ekipy remontowo-wykończeniowe powinny się zainteresować szlifierką Bosch linii zielonej. Jak wskazują użytkownicy PWR 180 CE, to idealny wybór w sytuacji, gdy prace remontowe przewidują obróbkę ścian o różnorodnych powierzchniach

Szlifierka Bosch PWR 180CE - przeznaczenie

Szlifierka Bosch PWR 180 CE gwarantuje szerokie możliwości pracy. Przeznaczona jest do zdzierania starych tynków i tapet, usuwania powłok malarskich, szlifowania drewna, do wygładzania gipsu, szlifowanie spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi, a nawet usuwania tynków strukturalnych. Adresowana zarówno do profesjonalistów, jaki i amatorów. Bez wątpienia zadowoli obie grupy użytkowników.

Zobacz także: szlifierki do gipsu w sklepie narzedzia.pl

Szlifierka do ścian podczas pracy

Przygotowanie szlifierki Bosch nie stanowi problemu. Jest intuicyjna w obsłudze. Dodatkowo posiada czytelną instrukcję obsługi, do której warto zerknąć w celu dopasowania odpowiednich obrotów do rodzaju wykonywanej pracy. PWR 180CE Bosch łatwo się manewruje. Dużym plusem jest także zdejmowana pokrywa, która umożliwia swobodne dojście do narożnika i precyzyjna obróbkę naroży. Należy podkreślić, że urządzenie nie nagrzewa się podczas pracy, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniem nawet podczas dłuższej eksploatacji. Szlifierka Bosch PWR 180CE z odsysaniem pyłu gwarantuje komfort pracy. Podczas testów użytkownicy są pod wrażeniem skuteczności urządzenia. Po zakończonej pracy w pomieszczeni znajduje się znikoma ilość pyły. Nawet podczas szlifowania gładzi w pomieszczeniu jest praktycznie czysto. Oprócz wielofunkcyjności, to największy atut szlifierki w opinii użytkowników. Dodatkowo, urządzenie pracuje bezworkowa. Wszelkie nieczystości gromadzą się w pojemniku, który po skończonej pracy wystarczy opróżnić i oczyścić. Nie trzeba zmieniać worków, szukać ich w sklepach, dokupować. Dlatego oszczędzamy nie tylko czas, ale także pieniądze.

Sprawdź też: Ranking najczęściej kupowanych szlifierek do gipsu wg narzedzia.pl

Komfort pracy

Użytkownik już po wyjęciu z opakowania szlifierka Bosch PWR 180CE jest świadomy, że ma do czynienia z profesjonalnym sprzętem. Urządzenie wielofunkcyjne jest dobrze wykonane, wszelkie rozwiązania techniczne są przemyślane, elementy sterujące znajdują się w zasięgu ręki operatora, a 2 ergonomiczne uchwyty pozwalają w pełni sterować urządzeniem. Jak wskazują nasi użytkownicy, podczas obróbki większych powierzchni lub podczas szlifowania sufitu boli bark, ze względu na ciężar głowicy szlifującej.

Przeczytaj też: Jaka szlifierka do gipsu "Żyrafa"?

Kilka słów o wyposażeniu

Szlifierka dostarczana jest z kompletnym wyposażeniem. W zestawie znajdują się wszelkiej niezbędne materiały eksploatacyjne, m.in. papier ścierny P 24, P80 i P120. Problem pojawia się, gdy trzeba dokupić osprzęt. Znalezienie papieru ściernego o średnicy 180mm okazało się niezwykle trudne.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Piotr 2015-12-16

    Bardzo dobra rzecz łagodny rozruch oraz elektroniczna regulacja obrotów - urządzenie samo dostosowuje obroty do obciążenia, ponadto posiada zabezpieczenie przy gwałtownych przeciążeniach - bardzo się przydało, kiedy niewielki odłamek betonu został wciągnięty do wentylatora (wentylator uległ niewielkiemu uszkodzeniu - wewnętrzne krawędzie łopat zostały lekko starte - dla porównania w młotowiertarce GRAPHITE przy podobnym kontakcie z kawałkiem betonu wentylator prawie przestał istnieć - łopatki zostały zmielone, a całość została wyłamana z mocowania na wale wirnika).

Dodaj komentarz
* Pola wymagane