Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wiele osób podchodzi do przedświątecznych porządków bardzo poważnie i dokłada wszelkich starań, by ich dom dosłownie lśnił czystością. Ciężar obowiązków może nas przytłoczyć, powodując, że do świątecznego stołu zasiądziemy zmęczeni i poirytowani. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto sobie pomóc i sięgnąć po odpowiedni sprzęt – z urządzeniami Kärcher skutecznie zadbasz o czystość w swoim domu.

Kup w Narzedzia.pl

Przed wielkim myciem i szorowaniem warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który umili sprzątanie. Dzięki urządzeniom do sprzątania Kärcher już nic nie popsuje Ci magii Świąt.

Jeśli nie lubisz mycia okien, męczy Cię żmudne usuwanie smug, denerwują Cię zacieki na parapetach, rozwiązaniem jest myjka Kärcher WV 50. Myjka WV50 sprawi, że w mgnieniu oka wyczyścisz każdego okno. Wystarczy spryskać powierzchnię środkiem czyszczącymi przetrzeć padem z mikrofibry, a następnie odessać myjką całą wilgoć razem z rozpuszczonym brudem. W ofercie dostępne są 2 modele: myjka WV50 bez spryskiwacza oraz WV 50 Plus ze spryskiwaczem i padem z mikrofibry. Myjka WV50 jest prosta w obsłudze, niemal intuicyjna. Wystarczy włączyć myjkę parową WV50 Kärcher i przesuwać nią po powierzchni jak ściągaczem do okien, odsysamy także wilgoć wraz z brudem z czyszczonych szyb. Myjka jest doskonała do czyszczenia kabin prysznicowych. WV 50 Kärcher nie zostawia żadnych kropli, gwarantuje umyte szyby bez smug i zacieków.

Niezbędna podczas świątecznych porządków okaże się również parownica SC 2.500 Kärcher. Urządzenie sprzątające SC 2.500 Kärcher czyści wszystkie wodoodporne powierzchnie w domu bez użycia środków chemicznych. Parownica jest idealna do czyszczenia kabin prysznicowych, luster, okien, piekarników, posadzki, blatów, itp. SC 2.500 Kärcher jest szczególnie polecana dla osób, którym leży na sercu dbałość o środowisko. Parownica została stworzona  zmyślą o osobach, które dbają o higieniczną czystość w domu, gdyż gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie zabija większość drobnoustrojów. Działa bez szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. SC 2.500 Kärcher jest zatem oszczędna i ekologiczna. Parownica wraz z parową szczotką Turbo  jest niezastąpiona  w czyszczeniu armatury kuchennej i łazienkowej. Urządzenie parowe SC 2.500 Kärcher z uwagi na swoje właściwości szczególnie ucieszy wszystkich alergików, rodziców małych dzieci, właścicieli zwierząt.

Model ten wyposażony jest dodatkowo w zbiornik, który pozwala na uzupełnienie wody w trakcie pracy – nie trzeba czekać aż bojler ulegnie ostudzeniu, gdy wymagane jest jego ponowne napełnienie. Parownica SC 2.500 C Kärcher czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie w domu. Jeśli zmniejszymy o połowę ilość pary i ze specjalnymi ściereczkami na dyszy parowej SC 2.500C można myć także lakierowany parkiet lub podłogę laminowaną.

Do pielęgnacji podłóg kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum stworzono froterkę FP 303. Urządzenie czyszczące Kärcher pozwala w krótkim czasie i bez większego wysiłku przywrócić podłogom blask oraz sprawić, że będą lśniły jak nowe. Wystarczy, że po dokładnym odkurzeniu i umyciu podłogi, naniesiesz środek pielęgnacyjny i z pomocą froterki FP 303 Kärcher  wypolerujesz, aż do uzyskania pożądanego połysku.

Świąteczne porządku ułatwi również odkurzacz piorący SE 5.100 Kärcher, który czyści wykładziny tekstylne, podłogi twarde i tapicerki metodą ekstrakcji, która polega na naniesieniu roztworu środka czyszczącego na powierzchnię i odessania go wraz z rozpuszczonym brudem. Odkurzacz piorący SE 5.100 Kärcher ponadto, jak każdy inny odkurzacz, odkurza, a także usuwa mokre zanieczyszczenia.

Po uporaniu się z bałaganem można przejść do przyjemniejszej części przedświątecznych przygotowań – obmyślania prezentów, robienia zakupów, szykowania potraw i dekoracji. Wystarczy, że sięgniesz po urządzenia Kärcher i już nic nie zmąci atmosfery i magii świąt.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane