Firma Stanley – amerykański producent narzędzi – zaoferowała polskim konsumentom nowe, wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe z rodziny IntelliTools – IntelliLaser Pro

Kup w Narzedzia.pl
Laser krzyżowy Stanley Cubix next Generation
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
212,49

IntelliLaser Pro to inteligentne urządzenie typu „dwa w jednym”. Łączy funkcjonalność poziomnicy laserowej i wykrywacza profili. Dzięki niemu użytkownik w szybki i łatwy sposób prawidłowo może określić poziome położenie płaszczyzny mocowanej półki, czy wieszanego obrazka. IntelliLaser Pro wyposażono w praktyczną, obrotową głowicę poziomnicy laserowej z blokadą dla kąta 90 i 45 w lewo lub w prawo. Zasięg światła diody laserowej wynosi do 10 m.

Ten sam wykrywacz wskaże również odpowiednie miejsce wiercenia otworów, wykrywając położenie profili drewnianych i metalowych oraz przewodów elektrycznych. Dzięki temu można zminimalizować prawdopodobieństwo uszkodzenia instalacji elektrycznej, wodociągowej, czy gazowej. Lokalizowane przedmioty mogą znajdować się w różnego typu ścianach.

Wynik pomiaru ukazuje się na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu. Maksymalna głębokość lokalizowania przedmiotów wynosi 19 mm. Dokładność pomiaru w przypadku drewna to +/- 3 mm, a metalu – +/- 6 mm.

IntelliLaser Pro firmy Stanley charakteryzuje się prostą obsługą, relatywnie niewielkimi rozmiarami i ergonomicznym kształtem, ułatwiającym jego trzymanie w dłoni. Stanowi doskonałe uzupełnienie domowego „warsztatu” z narzędziami. Sprawdza się przy wszelkich pracach wykończeniowo-remontowych. Przyrząd będzie użyteczny zarówno w rękach profesjonalisty jak i amatora-majsterkowicza.

IntelliLaser Pro jest dostępny w dobrych sklepach narzędziowych na terenie całej Polski.    Zamów w sklepie.

Dane techniczne:

Model:
IntelliLaser Pro

Dokładność poziomowania
+/- 1 mm / m

Zasięg:
10 m

Dioda laserowa:
650 nm klasa III <5 mW

Głębokość detekcji
do 19 mm

Wykrywane materiały
drewno, metal, przewody pod napięciem

Dokładność detekcji
+/- 3 mm drewno, +/- 6 mm metal

Zasilanie:
bateria 9 V

Dodaj komentarz
* Pola wymagane