Stanley, Black & Decker i DeWALT na targach BUDMA 2012 W ramach tegorocznych targów BUDMA Stanley, Black & Decker oraz DeWALT zaprezentuje serię innowacyjnych, niezawodnych i praktycznych urządzeń na rok 2012.

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2012, Stanley, Black & Decker oraz DeWALT przedstawią swoje produkty na stoisku nr 23 w pawilonie 8A.
Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się najnowsze narzędzia ręczne Stanley do płyt gipsowo-kartonowych takie, jak: przyrząd do cięcia płyt G/K, nosidło do płyt G/K, szczypce dołączenia profili i różnego rodzaju szpachle, w tym szpachle do taśm, szpachle z bitem ph2, szpachle kształtowe, kątowe, krawędziowe i szpachle do narożników. Oprócz tego Stanley przedstawi nowe ostrza wykonane w technologii wolframowej. Nowoczesna technologia nakładania węglika zapewnia wysoką trwałość ostrzy, wydłużając tym samym nawet do 5 razy ich żywotność w porównaniu do ostrzy tradycyjnych.

Budma
Ponadto na stoisku będzie można zobaczyć elektronarzędzia Black & Decker w tym aktualne nowości produktowe takie, jak innowacyjne narzędzie wielofunkcyjne eVo 3w1, które idealnie sprawdza się podczas prac remontowo-montażowych w każdym domu. Wśród prezentowanych narzędzi znajdziemy także nową wyrzynarkę Zenit z unikatowym kilem prowadzącym, która oferuje możliwość ustawienia optymalnych parametrów pracy. Z gamy urządzeń dla gospodarstwa domowego zaprezentowany zostanie nowy odkurzacz ręczny Orb-it, wyróżniający się  kompaktową budową oraz niską wagą ułatwiającą użytkowanie zarówno w domu, jak i w biurze. DeWALT natomiast przedstawi nową rozszerzoną gamę profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych XR z 3 letnią gwarancją.
Zaprezentowane zostaną nie tylko przedstawione powyżej nowości, ale także sztandarowe produkty, m.in. narzędzia pomiarowe, wkrętaki akumulatorowe, wiertarki dwubiegowe i szlifierki. Przez trzy dni trwania targów specjaliści i handlowcy Stanley, Black & Decker oraz DeWALT będą udzielali fachowych porad na temat oferty. Goście będą mogli także wypróbować interesujące ich narzędzia i uczestniczyć w pokazach. (joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane