DCN692 to pierwsza na świecie zasilana akumulatorem gwoździarka 90 mm z dwoma prędkościami pracy do konstrukcji szkieletowych. Jest to także najbardziej ergonomiczny model w swojej klasie. Elektronarzędzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty użytkowania.

Kup w Narzedzia.pl
Gwoździarka do betonu DeWalt DCN890N
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
czwartek
2 773

Po rynkowym sukcesie gwoździarki DCN690M2, DeWALT proponuje jeszcze bardziej zaawansowany model z dwoma ustawieniami prędkości wbijania gwoździ. Profesjonalna gwoździarka DCN692 wyróżnia się, spośród innych urządzeń tego typu dostępnych w Polsce, imponującym czasem pracy. Połączenie inteligentnej elektroniki wydajnego i pojemnego akumulatora najnowszej generacji (do 5 Ah) z silnikiem bezszczotkowym DeWALT gwarantuje, że nawet najcięższe zadania zostaną wykonane na jednym naładowaniu. Mechaniczny napęd pozwala także na bezawaryjną pracę w skrajnych temperaturach od -20°C do +50°C, w których tradycyjne gwoździarki gazowe mogą zawodzić.

 

Gwoździarka DeWALT DCN692 posiada ustawiony pod kątem 30-34° magazynek na 55 sztuk gwoździ wystrzeliwanych z szybkością do 2 sztuk na sekundę. Model ten pozwala użyć nawet 850 gwoździ na jednym naładowaniu akumulatora. Do pracy z gwoździami krótkimi, o długości 50-70 mm, zaprojektowano prędkość pracy nr 1. Z kolei dla gwoździ długich, 70-90 mm, stosuje się ustawienie nr 2. Głębokość wbijania można regulować za pomocą skalowanej tarczy. Gwoździarka została wyposażona w tryb sekwencyjny wspierający precyzję pracy, tryb zderzakowy pozwalający na uzyskanie dużych prędkości, tryb blokady wyzwalacza kontaktowego, który uniemożliwia przypadkowe wystrzelenie, a także dodatkowe zabezpieczenie przez pustym strzałem.

 

Nowa gwoździarka DeWALT została zaprojektowana tak, aby móc szybko rozwiązywać pojawiąjące się podczas pracy problemy. Diody umieszczone w dobrze widocznej, tylnej części obudowy informują o wykryciu usterki, a beznarzędziowo otwierana obudowa pozwala na szybki dostęp do wnętrza gwoździarki, skąd można łatwo usunąć zakleszczone gwoździe.

 

DCN692 to gwoździarka wygodna, funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Ten kompaktowy model został bowiem nie tylko dobrze wyważony, między innymi dzięki zamocowaniu akumulatora poniżej rękojeści, ale także zaprojektowany tak, aby umożliwiać pracę między profilami o minimalnym rozstawie 400 mm. Gwoździarkę zasila akumulator, który można stosować do ponad 20-stu innymi narzędzi DeWALT z serii XR o napięciu 18 V. Inżynierowie DeWALT zadbali także o to, by parametry wibracji i hałasu DCN692 były zgodne ze standardami DEWALT Perform & Protect i nie wpływały negatywnie na zdrowie profesjonalistów pracujących na budowach.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane