Dynamiczny rozwój marki Qbrick sprawił, że marka stała się rozpoznawalna już niemal w całej Europie. Wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania zostały docenione przez wielu fachowców z różnych branż. Marka dba o klienta i stara się za wszelką cenę sprostać ich oczekiwaniom, dlatego też powstała kolejna seria skrzynek narzędziowych - Qbrick System PRO.

Kup w Narzedzia.pl
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO 600 EXPERT
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
86,99
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO 700 EXPERT
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
109,90
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO 500 EXPERT
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
83,99

Qbrick System w wersji PRO

Obecne linie skrzynek narzędziowych ONE i TWO cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno wśród majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Możliwość własnej konfiguracji systemów Qbrick oraz solidna jakość ich wykonania pozwalają na ich intensywne użytkowanie zarówno w domu, garażu, na budowie, jak i w terenie. Marka Qbrick dba, aby każdy szczegół był dopracowany do perfekcji.

qbrick system pro

Wprowadzając modyfikacje w swoich skrzynkach oraz opracowując nową linię, marka Qbrick bierze pod uwagę sugestie swoich klientów. Wszystko po to, aby produkt był niezawodny, a użytkownik mógł z niego korzystać przez wiele lat. Po sukcesie linii ONE i TWO, przyszedł czas na nową generację profesjonalnych skrzynek narzędziowych - linię PRO.

QS PRO 500, 600, 700 oraz Cart

Oferta Qbrick System wzbogaciła się o nowe modele skrzynek systemowych do transportu i przechowywania narzędzi. Nową linię PRO wyróżnia przede wszystkim unikatowa w tej klasie funkcja łączenia dwóch skrzyń ze sobą za pomocą poliamidowych konektorów, solidna aluminiowa rączka oraz poliwęglanowe przeźrocza organizera. Rozwiązania te mają na celu poprawić komfort pracy najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie skrzynek narzędziowych QS PRO znajdziemy aż 4 modele skrzyń, które różnią się gabarytami i pojemnością.

qbrick system pro

Przeczytaj również artykuł: Qbrick System - jeden cel, wiele rozwiązań

QS PRO 500

Ta zaledwie 14-litrowa skrzynka narzędziowa QS PRO 500 to najmniejszy przedstawiciel nowej generacji profesjonalnych skrzyń narzędziowych wersji PRO. Oprócz charakterystycznych dla tej wersji poliamidowych zapięć i konektorów bocznych, aluminiowej rączki oraz poliwęglanowych przeźroczy, skrzynka posiada elastyczną uszczelkę zapewniającą pełną odporność na wnikanie wody i pyłu.

qbrick system pro

QS PRO 600

Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO 600 o pojemności 22 litrów to skrzynka o optymalnym rozmiarze zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów majsterkowania. Pełna wodoszczelność, poliamidowe konektory łączące obie skrzynie, solidna konstrukcja, aluminiowa rączka, a także duży organizer narzędziowy w pokrywie z poliwęglanowym przeźroczem to główne atuty tego modelu. 

qbrick system pro

QS PRO 700

Model PRO 700 to największy model, który pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie dużych narzędzi. Poliamidowe konektory umożliwiają łączenie dwóch i więcej skrzynek, co pozwala na transport znacznej ilości narzędzi używając do tego tylko jednej ręki.

qbrick system pro

11-komorowy organizer w wieku skrzyni z możliwością regulowania przegród z łatwością pomieści poziomnicę, długie wiertła oraz inne długie akcesoria. Z kolei główna komora skrzyni o pojemności 29 litrów ułatwi transport większych narzędzi.

qbrick system pro

QS PRO Cart

Nowa, mobilna skrzynka narzędziowa w wersji PRO to ulepszona wersja skrzynki Cart z linii Qbrick System ONE. Duża 64-litrowa skrzynia z łatwością pomieści duże i ciężkie elektronarzędzia, a dzięki dużym kołom i uchwytom można ją wygodnie transportować nawet z dużym ładunkiem. Skrzynię wyposażono w poliamidowe łączniki do mocowania modułowych skrzyń z linii ONE oraz dodatkowe łączniki do mocowania skrzyni PRO 500 do przechowywania podstawowych narzędzi ręcznych. Qbrick System Cart Pro ze skrzynią PRO 500 tworzy niezastąpiony duet do zadań specjalnych. Skrzynia PRO Cart wykonana jest z bardzo wytrzymałego tworzywa i jest wyposażona w elastyczne uszczelki chroniące przechowywane narzędzia przed szkodliwym wnikaniem wody i pyłu.

Przeczytaj też: Jak dobrać odpowiednią skrzynkę narzędziową?

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane