Urządzenie może być wykorzystywane do prac w ciasnych narożnikach i miejscach słabo oświetlonych, ponieważ zostało ono wyposażone w lampkę, która może doświetlić miejsce pracy. Nowością w tym modelu jest także wyraźny wskaźnik obrotów (diody LED) w prawo/lewo. Wskaźniki diodowe umożliwiają natychmiastowy odczyt: zielona dioda - obroty w prawo, żółta - obroty w lewo.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Bosch PST 650
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
234,49


Nowy produkt wyposażono również w zaprojektowany przez firmę Skil uchwyt "Clic" ze zintegrowanym magnesem. Uchwyt ten pozwala na pewne mocowanie wszystkich sześciokątnych końcówek wkręcających i wierteł. Zastąpił on konwencjonalny uchwyt magnetyczny, w którym końcówka musiała być o 35 mm dłuższa. Mocuje on również śruby o rozmiarze 5 x 50 mm, co umożliwia ich wkręcanie w kierunku poziomym i pionowym przy pracy jedną ręką.

Urządzenie nie tylko wkręca i wykręca śruby, ale także wierci otwory do 6 mm w drewnie i stali. Jest to najmniejsza wiertarko-wkrętarka o takich możliwościach na naszym rynku. Dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu 7 Nm i szybkości 550 obrotów na minutę, model ma odpowiednią moc do szybkiego i wydajnego wykonywania prac. Narzędzie pracuje pod napięciem 7,2 V.

Urządzenie oferowane jest w trzech wersjach wyposażenia.
Standardowe pudełko kartonowe oraz alternatywna plastikowa walizka dostarczane są z tym samym zestawem 16 akcesoriów. Wśród nich znajduje się 10 końcówek wkręcających (ph, pz, torx i sześciokątna) oraz 6 wierteł (HSS i do drewna).

* Pola wymagane
Dodaj komentarz