Stanley wzbogaca ofertę systemów magazynowania narzędzi o nowe ruchome warsztaty. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o majsterkowiczach i rzemieślnikach, którzy cenią łatwy transport i dostęp do narzędzi.

Ruchomy warsztat od Stanley'aStanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadza na rynek kolejne nowości – ruchome warsztaty w wersji 3w1 i 2w1. Produkty te stworzono z myślą o osobach, które do codziennej pracy potrzebują zestawu niezbędnych narzędzi, a ponadto zależy im na szybkim transporcie i łatwym dostępie do wykorzystywanego sprzętu. 

Ruchomy warsztat 3w1 Stanley został zaprojektowany tak, by użytkownik mógł maksymalnie wykorzystać jego pojemność oraz utrzymać w nim porządek. Na ruchomy warsztat składa się odłączany górny segment w postaci skrzyni z organizerami.  Doskonale nadaje się jako schowek na młotki, szczypce, wkrętaki i inne mniejsze narzędzia. Kolejnym elementem ruchomego warsztatu Stanley’a jest duży dolny pojemnik na elektronarzędzia. Umożliwia on przechowywanie ciężkich urządzeń takich jak wiertarko-wkrętarki, młotki udarowe, wyrzynarki czy szlifierki.

Ponadto w skład warsztatu wchodzi bardzo przydatny zdejmowany środkowy organizer, gdzie użytkownik może przechowywać w jego przegródkach małe części i akcesoria, takie jak nity, nakrętki, kołki rozporowe ale także wkrętaki, noże i miarki.

Największy wybór narzędzi i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu

Ruchomy warsztat od Stanley'aWarsztat jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Posiada szeroki teleskopowy uchwyt gwarantujący łatwe i komfortowe przemieszczanie, co przy pełnym wykorzystaniu jego pojemności (do 16 kg) ma ogromne znaczenie. Dodatkową zaletą warsztatu Stanley są jego 7 calowe gumowe koła. Zapewniają one bezproblemowy transport po placu budowy i innym terenie o dużych nierównościach. Ponadto ruchomy warsztat 3w1 wyposażony został w metalowe klamry i zatrzaski, które łączą ze sobą wszystkie elementy. Sprawia to, że całość jest stabilna a poszczególne segmenty szczelnie zamknięte.

 

Nowy warsztat dostępny jest także w wersji 2w1 bez środkowego organizera. Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja sprawiają, że ruchome warsztaty Stanley’a są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się nawet w ciężkich warunkach.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane